Małgorazta Głowka/Camasutra

i

Autor: Instagram.com/malgorzataglowka_official Małgorazta Głowka/Camasutra

Camasutra pokazała intymne chwile z mężem. Małgorzata Główka wyznała też, że bez tego nie wyobraża sobie poranka!

2021-02-24 11:41

Jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo wpuściła fanów do swojego domu! Camasutra czyli Małgorzata Główka pokazała na Instagramie zdjęcia, na których razem z mężem celebrują poranek.

Camasutra znana fanom disco polo z takich utworów, jak „Zrób coś dla mnie”, „Tego chcesz” czy „Porwij mnie” postanowiła pokazać fanom wnętrze swojej kuchni. Małgorzata Główka podzieliła się z internautami intymną chwilą z mężem. Poranne rozmowy przy kawie uchwycone na zdjęciu wrzucona na Instagram stały się impulsem do pytania o ulubiony napój o poranku.

Już po porannej kawie?U nas obowiązkowo latte☕️Nie wyobrażam sobie początku dnia bez kubka gorącej kawy?A Wy jaką preferujecie ?A może jesteście team #herbata? - pyta Małgorzata Główka na Instagramie

Wśród odpowiedzi fanów, nie zabrakło tych dotyczących kawy. Ale byli i tacy, którzy zwrócili uwagę na porządek w kuchni: "jaka czysta kuchnia, jakby dzieci nie było". Przypomnijmy, że Małgorzata Główka i jej mąż Mateusz Grabda w 2019 roku zostali rodzicami. Bliźnięta Zosia i Staś są oczkiem w głowie rodziców ale , jak widać udaje im się złapać chwile dla siebie.