Cardi B w teledysku Cleo? Takiego połączenia jeszcze nie było

i

Autor: Instagram.com/cleo_don Cardi B w teledysku Cleo? "Takiego połączenia jeszcze nie było"

Cardi B w teledysku Cleo? "Takiego połączenia jeszcze nie było"

2021-07-14 19:05

Po wakacyjnym singlu „Na Fali”, Cleo przygotowała kolejną nowość. Tym razem będzie to piosenka „Polskie Mexico”. W sieci pojawił się już krótki zwiastun klipu, a Cleo zdradziła swoim fanom, że w teledysku pojawi się... Cardi B. To nie do końca prawda.

Do sieci trafiła już zapowiedź najnowszego singla Cleo pod tytułem „Polskie Mexico”. Zarówno w zapowiedzi, jak i w mediach społecznościowych wokalistka naśmiewa się z producenta muzycznego – Donatana. W klipie wystąpi m.in. Mini Majk z Ekipy Friza, który wcielił się właśnie w rolę popularnego producenta. Zaraz po tym podzieliła się na swoim Instagramie kolejnymi rewelacjami dotyczącymi klipu i gościnnego udziału Cardi B!

ZOBACZ TEŻ: Historie seryjnych morderców w VOX FM. Posłuchaj kolejnego odcinka podcastu „ZŁO”

Mogę Wam już zdradzić że w kawałku "POLSKIE MEXICO" gościnnie pojawi się CARDI B ????? takiego połączenia jeszcze nie było! - czytamy na Instagramie Cleo

Fani zaczęli się zastanawiać czy to w ogóle możliwe. Podpowiadamy wszystko jest możliwe, ale tym razem nie o Cardi B chodzi. Choć na pierwszy rzut oka, osoba ze zdjęcia Cleo wygląda jak amerykańska raperka. Jednak na fotografii oprócz Cleo stoi bohaterka Królowych Życia - Laluna Unique, która właściwie nazywa się Katarzyna Alexander. Celebrytka dała się poznać wszystkim jako charakterystyczna i kontrowersyjna postać programu TTV.  „Jaki kraj, taka Cardi B" – komentują żart Cleo internauci. Premiera piosenki  „Polskie Mexico” już w piątek 23 lipca.

Najlepszy Koncert Świata

Czy rozpoznasz piosenki po samych emoji?

Pytanie 1 z 7
Co to za piosenka?
piosenka1