Caroline Derpienski o swoim życiowym osiągnięciu. Ma kobieta dystans do siebie

i

Autor: Screenshot TikTok/ carolinederpienski; AKPA Caroline Derpienski o swoim życiowym osiągnięciu. Ma kobieta dystans do siebie

Celebryci

Caroline Derpienski o swoim życiowym osiągnięciu. Ma kobieta dystans do siebie

2024-02-16 23:49

Caroline Derpienski kontynuuje swój podbój TikToka i trolluje fanów. Teraz znów pochwaliła się swoim rolls-roycem, wspominając przy okazji jedną z osób, które nie wróżyły jej świetlanej przyszłości.

Caroline Derpienski rozprawia o życiowych osiągnięciach i “kłóci” się z internautami

Caroline Derpienski ewidentnie już od lat młodzieńczych marzyła o byciu gwiazdą – jako nastolatka pojawiała się na różnych eventach i ochoczo forografowała się z celebrytami, fotki wrzucając później do sieci. Potem znalazła jednak inny sposób by zabłysnąć – postawiła na odważny image i kontrowersyjne wypowiedzi, zazwyczaj oscylujące wokół tematyki bogactwa.

SPRAWDŹ TEŻ: Kinga Rusin ostro uderzyła w Krzysztofa Stanowskiego. Skończy się pozwem?

Do polskiego show-bizu weszła z hukiem i choć na co dzień mieszka w Miami, nie znika z nagłówków największych portali plotkarskich w naszym kraju. Swoje 5 minut sławy wykorzystuje też w social mediach, gdzie zamieszcza satyryczne filmiki, w których pokazuje swoje bajeczne życie “dolarsowej królowej”, która jeździ rolls-roycem i śpi na pieniądzach. I to właśnie do swojego słynnego samochodu (o który swojego czasu pokłóciła się z Anetą Glam) nawiązała w najnowszym TikToku.

Caroline Derpienski wrzuciła bowiem filmik w różowym aucie wartym więcej, niż przeciętny mieszkaniec naszego kraju jest w stanie zarobić w kilka lat, i wspomniała przy okazji swoją nauczycielkę matematyki, która nie wróżyła jej w życiu większych sukcesów.

Kiedy masz różowego rolls-royce’a za 2 milions, a pani od matematyki mówiła, że nic w życiu nie osiągniesz – napisała.

Internauci oczywiście nie mogli zostawić tego bez komentarza. Pod materiałem pojawiło się pytanie – A co osiągnęłaś?, na co Caroline odpisała bez ogródek:

Poznałam miliardera.

Inny internauta pociągnął temat sugerując, że Caroline jest po prostu utrzymanką, a to przecież żadne osiągnięcie.

Czyli można powiedzieć, że się sprzedałaś za dollarsy?

Tu już Karolina się ewidentnie lekko zdenerwowała, bo odparła:

Aha, to od dzisiaj każda kobieta co ma narzeczonego/męża, według ciebie się sprzedała? Boli, że nie osiągniesz jednej milionowej tego co on, nie?

Hity disco polo 2023. Jak dobrze pamiętasz największe przeboje tego roku?

Pytanie 1 z 9
“Mój instynkt traci grunt, chcę zdobyć Cię na już”
VOX: torebkowe skarby