telewizja

Chłopaki do wzięcia: Motyl przeszedł mocną metamorfozę! Poznalibyście go na ulicy?!

2024-05-25 11:19

Motyl to jeden z najbardziej znanych uczestników programu Chłopaki do wzięcia. Ta produkcja już od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony widzów Polsatu. Jej bohaterowie na przestrzeni czasu przechodzą metamorfozy życiowe, ale i te związane z wyglądem. Ostatnio zmianę w swoim życiu zaliczył Motyl.

Chłopaki do wzięcia: metamorfoza Motyla

Program Chłopaki do wzięcia od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów Polsatu. Oglądający z utęsknieniem czekają na nowe odcinki i przygody ich ulubionych bohaterów. A tych przez ostatnich kilka lat nadawania przewinęło się w tej produkcji sporo. To m.in. Bandziorek, Jaruś czy Elvis. Sporą sympatię widzów programu Chłopaki do wzięcia zyskał też Motyl. Ten przez kilka sezonów pojawiał się w produkcji, a widzowie zdążyli się z nim mocno związać. Po rozstaniu Motyla z formatem Chłopaki do wzięcia w jego życiu sporo się wydarzyło. Pod koniec roku Motyl z Chłopaki do wzięcia podzielił się ze swoimi fanami przykrą informacją. Trafił do szpitala z kłopotami z oddychaniem i z kłuciem w sercu. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że ze zdrowiem chłopaka jest już nieco lepiej. W dodatku bohater show Chłopaki do wzięcia przeszedł metamorfozę.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Chłopaki do wzięcia: Motyl się zmienił

Bohaterowie programów telewizyjnych niejednokrotnie dzielą się z nami zmianami w swoim wyglądzie. Nie inaczej jest w przypadku Motyla z programu Chłopaki do wzięcia. Okazuje się, że i on postawił na lekką zmianę swojego wizerunku. Uczestnik produkcji Polsatu postanowił pokazać się swoim fanom w nowej fryzurze. Motyl z Chłopaki do wzięcia przyzwyczaił nas do tego, że w programie raczej prezentował się w krótkich włosach, teraz jednak znacznie je zapuścił. Na pierwszy rzut oka trudno byłoby go rozpoznać na ulicy. Jak mocno zmienił się uczestnik Chłopaki do wzięcia? Zobaczcie w poniższej galerii. Możecie porównać w niej, jak Motyl wyglądał dawniej i, jak wygląda dziś. Myślicie, że bohater Chłopaki do wzięcia przeszedł zmianę na plus czy na minus?