gorąca nowość

Cleo i Skolim we wspólnym numerze! Mamy ekskluzywne zdjęcia zza kulis

2024-04-18 15:06

Takiego połączenia na muzycznym rynku chyba nikt się nie spodziewał. Choć Cleo do tej pory tworzyła już z różnymi artystami, to jednak numer z królem latino jest mocnym zaskoczeniem. Ale za to, jak dobrze brzmiącym! Cleo i Skolim połączyli siły i stworzyli razem kawałek "Dziewczyno piękna". Mamy dla Was zdjęcia zza kulis!

Skolim, Cleo - Dziewczyno piękna

W ostatnich latach Cleo Skolim to dwa z najgorętszych nazwisk na polskim rynku muzycznym. Oboje tworzą numery, które są odtwarzane w sieci miliony razy, na ich koncertach są tłumy fanów, a sami artyści nie narzekają na brak rozpoznawalności i pracy. Cleo ma na swoim koncie m.in. takie hity, jak "My Słowanie", "DOM", "Za krokiem krok" czy "Łowcy gwiazd". Skolim to z kolei piosenkarz, który wydał takie numery, jak "Wyglądasz idealnie", "Nie dzwoń do mnie mała" czy "Kiss me baby". Pod tymi kawałkami w sieci obserwujemy wielomilionowe wyświetlenia, a sam Konrad dorobił się u fanów przydomka "król latino". Nic zatem dziwnego, że informacja o tym, że Cleo i Skolim wydają wspólny numer wywołała duże poruszenie. Premiera zaplanowana jest 18 kwietnia, a tytuł nowej piosenki Skolima i Cleo to "Dziewczyno piękna".

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Skolim i Cleo we wspólnym numerze "Dziewczyno piękna"

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie słyszała o Skolimie i Cleo. Nie dziwi, więc, że fani informację o ich wspólnym numerze przyjęli z wielką radością. Choć trzeba przyznać, że chyba nikt nie spodziewał się takiego połączenia. Jednak współpraca, którą podjęli SkolimCleo zaowocowała świetnym numerem. Dziewczyno piękna to kawałek, który z pewnością nie raz pojawi się u Was podczas wiosennych i letnich imprez. Numeru słucha się bardzo przyjemnie i ma on fajne flow. Ale to chyba nikogo nie dziwi, biorąc pod uwagę, że stworzyły go dwie z największych polskich gwiazd. A jak wyglądała ich praca? Poniżej podrzucamy Wam galerię, w której możecie zobaczyć fotki zza kulis.