gwiazdy

Cleo zagra w filmie?! Tylko w VOX FM zdradziła szczegóły

2024-04-19 18:01

Tej gwiazdy nie da się nie znać. Cleo to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, która ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Oprócz tego często można ją oglądać w programach telewizyjnych. Ostatnio gwiazda nagrała nowy numer z "królem latino" - Skolimem. Przy tej okazji zdradziła nam kilka sekretów.

Cleo w programie Cała ja

Niewiele jest w Polsce wokalistek, które znają wszyscy. A w przypadku Cleo tak właśnie jest. Chyba każdy słyszał przynajmniej raz jej eurowizyjny numer "My Słowianie". Od tamtego kawałka kariera Cleo nabrała jeszcze większego rozpędu, a piosenkarka wydawała m.in. kawałki "Za krokiem krok", "DOM" i "Pójdę z Tobą". Ostatnio nawiązała z kolei współpracę z "królem latino", którym według fanów jest Skolim. Razem zrobili numer "Dziewczyno piękna", który został niezwykle dobrze przyjęty przez fanów. A nam przy okazji premiery piosenki udało się zamienić kilka słów z Cleo. Wokalistka wzięta w ogień pytań wyjawiła nam swoje największe sekrety. Co Cleo ma na swojej tapecie? Którą cechę ceni w sobie najbardziej? Jakie jest jej życzenie do złotej rybki? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedziała piosenkarka.

Cała Ja - Cleo

Cleo o filmie ze swoim udziałem

Świat muzyki jako jedna z dziedzin sztuki czasem łączy się np. z filmami. Historia zna już przypadki filmów o poszczególnych wykonawcach, jak np. o Maryli Rodowicz czy Krzysztofie Krawczyku. Choć film o Cleo jeszcze nie powstał, to w ramach programu "Cała ja" zapytaliśmy gwiazdę o to, w jakim filmie by zagrała, gdyby miała taką możliwość. Okazuje się, że Cleo wybrałaby komedię! Dlaczego? Bo podobno ma memiczny sposób bycia. Poza tym Cleo uwielbia serial „Friends”, więc mogłaby zagrać jedną z ról w tej produkcji. Trzeba przyznać, że byłoby to ciekawe! Oczywiście mocno trzymamy kciuki. A jakie jeszcze sekrety zdradziła nam Cleo? To sprawdzajcie w najnowszym odcinku "Cała ja".