Poranne Wyjce Złote Tarasy

i

Autor: YouTube Mr. Polska/Canva Pierwsza Zmiana znów zaśpiewa! Chłopaki zawyją na melodię "Złote Tarasy" od Mr. Polska

Co mają wspólnego Poranne Wyjce i czereśnie? Pierwsza Zmiana znowu jedzie po bandzie

2022-05-12 13:31

Co stanie się gdy połączymy Poranne Wyjce i "Złote Tarasy" od Mr. Polska? Prawdopodobnie wyjdzie z tego mieszanka wybuchowa! Panowie z Pierwszej Zmiany znów planują skrzywdzić uszy słuchaczy radia VOX FM. Kiedy słuchać?

"Złote Tarasy" w Porannych Wyjcach

Dla tej trójki nie ma rzeczy niemożliwych! Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec jak zwykle z gracją kulejącego słonia nadepną na uszy niewinnych słuchaczy. Tym razem zmiażdżą je, kalecząc przy tym niekwestionowany hit ostatnich tygodni "Złote Tarasy" od Mr. Polska.

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo

Panowie jak to często mają w zwyczaju, odniosą się w swoim przerobionym tekście do bieżących wydarzeń i sytuacji w kraju. Tym razem tematem piosenki będą współczesne dobra luksusowe czyli między innymi... czereśnie! Pierwsza Zmiana przygotowała również z tej okazji specjalną niespodziankę dla swoich słuchaczy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: "Poranne Wyjce" na żywo na Najlepszych Koncertach Świata! To już oficjalne

"Poranne Wyjce" kiedy słuchać?

Wierni słuchacze Radia VOX FM doskonale wiedzą, że "Poranne Wyjce" to od wielu lat stały punkt programu Pierwsza Zmiana. Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec wyją o poranku. Nie inaczej będzie tym razem - premiera czereśniowej wersji numeru Mr. Polska "Złote Tarasy" już w piątek (13 maja) po godzinie 8:00 na antenie Radia VOX FM i po godzinie 16:00 na YouTube VOX FM.

Sonda
Który z prezenterów Pierwszej Zmiany wyje najgłośniej?