Czadoman dokonał niezłego wyczynu. Marcin Miller: „Błagam...udziel mi wskazówek”

2021-03-05 19:59 AM.
Czadoman
Autor: Instagram.com/czadoman

Paweł Dudek należy do grupy szczęśliwców, którzy w czasie pandemii przechodzą pozytywne zmiany. Czadoman pochwalił się na Instagramie swoim sukcesem, co nie umknęło uwadze kolegom z branży. Lider grupy Boys - Marcin Miller błaga o radę!

W sezonie koncertowym wokaliści disco polo muszą być w znakomitej formie. Czadoman za każdym razem porywa publiczność nie tylko swoimi piosenkami ale także energią. Kiedy śpiewa np. „Ruda tańczy, jak szalona” podryguje nie tylko publiczność. Jednak w dobie pandemii, kiedy życie sceniczne praktycznie nie istnieje też trzeba dbać o formę. Czadoman postanowił nie siedzieć z założonymi rękami i wziął się ostro do pracy. Ćwiczenia i odpowiednia dieta zdały egzamin. Efekt? Prawie 10 kilogramów mniej w cztery tygodnie! Czadoman pochwalił się sukcesem na Instagramie czym zyskał uznanie nie tylko fanów, ale i Marcina Millera.

Błagam...udziel mi wskazówek jak to zrobiłeś😔🙏👍 - napisał lider zespołu Boys pod postem Czadomana

-Sam jestem lekko zaskoczony, ale spełniłem tylko 2 punkty:  1.Zmniejszyłem koryto o jakieś 30%. 2. Trzy razy w tygodniu robię półtorej godziny z trenerem na siłowni... - odpowiedział Czadoman. Pawłowi gratulujemy sukcesu! Oby tak dalej!