Instagram.com/ Czadoman

i

Autor: Instagram.com/ Czadoman Czadoman kończy 36 lat! Żona zrobiła mu niespodziankę

Czadoman kończy 36 lat! Żona zrobiła mu niespodziankę

2022-02-08 14:15

Jest taki jeden dzień w roku, na który pewnie każdy z nas czeka z niecierpliwością. Nie, nie mamy tym razem na myśli Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia, a dzień urodzin. Życzenia płynące zewsząd, kwiaty, prezenty i inne niespodzianki - to idealny urodzinowy scenariusz. Tak właśnie dzisiejszy dzień wygląda u Czadomana, który właśnie obchodzi swoje święto!

"Tak, to prawda! Dziś kończę 36 lat!" - napisał na swoim profilu na Instagramie znany i lubiany artysta Czadoman. Znany z anteny VOX FM Paweł Dudek wrzucił zdjęcie, na którym pozuje z wielkim tortem urodzinowym. Okazuje się, że to prezent od kogoś wyjątkowego. Urodzinowy tort zrobiła jego żona. Artysta pod zdjęciem wspomniał także o setkach życzeń urodzinowych, które dostaje przez cały dzień - zarówno od fanów, jak i kolegów i koleżanek z branży. "Najlepszego Paweł!" - napisały Łobuzy, a moc całusów jubilatowi przesłała Kajra, żona Sławomira. VOX FM również przyłącza się do życzeń! Żyj nam Pawle sto lat! Niech jak w Twojej piosence, w Twoim życiu zawsze "Będzie bal"!

Daria kontra Doda

Kim jest Czadoman?

Czadoman, czyli Paweł Dudek, to gwiazda sceny disco polo. Zasłynął mi.n. z takich hitów jak "Ruda tańczy jak szalona", "Jedziemy z blondi", "Będzie bal", "Chodź na kolana" czy "Bliźniaczki". Jest aktywny na scenie od 2013 roku.