Czadoman z zaskakującą nowością. „Będzie bal” jest w zupełnie innym stylu. To dobrze?

i

Autor: YouTube.com/Czadoman Muzyka Czadoman „Będzie bal” /kadr z teledysku

Czadoman z zaskakującą nowością. „Będzie bal” jest w zupełnie innym stylu. To dobrze?

2021-05-16 19:21

Czadoman opublikował najnowszy kawałek. „Będzie bal” to piosenka, która mocno odbiega klimatem od poprzednich utworów Czadomana. Fani mówią wprost – to już nie jest disco polo. Jednak internauci są zachwyceni.

Nowy kawałek Czadomana jest zaskakujący. Muzycznie bardzo odbiega od sztandarowego utworu wokalisty i wielkiego hitu „Ruda tańczy, jak szalona” ale nie ma zaskoczenia jeśli chodzi o szalony pomysł i przyjęcie piosenki przez fanów. W teledysku, do utworu "Będzie bal" Paweł Dudek jest gospodarzem szalonej imprezy, na której interweniuje policja. Cały utwór jest utrzymany w klimacie biesiady, piosenka łatwo wpada w ucho, a fani wieszczą imprezowy hit.

- Już dawno tak fajnej nuty nie słyszałem Super jest :) Pozdrawiam

- Opłacało się czekać. Ogień!

- ?To będzie hit 2021! ?

Wśród internautów nie brakuje też głosów, że Czadoman marnuje talent. Fani spodziewali się, że po wygranej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nowy kawałek będzie bardziej liryczny i wzruszający. Sprawdź na voxfm.pl najnowsza piosenkę Czadomana pod tytułem "Będzie bal" .

Najlepszy Koncert Świata

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w: