Czadoman spędził czas po koncercie w towarzystwie pięknych kobiet. Lał się alkohol!

i

Autor: AKPA

disco polo

Czadoman zdradził, jak bawił się w miniony weekend. Nie każdy by sobie z tym poradził!

2023-08-29 14:06

Czadoman to autor m.in. słynnego numeru "Ruda tańczy, jak szalona", do którego w klubach w całej Polsce i nie tylko szalały miliony osób. I nadal tak się dzieje chociażby na koncertach Czado. Okazuje się, że w miniony weekend muzyk nie narzekał na brak pracy i zabawy. Te liczby robią wrażenie i szokują!

Imponujące liczby Czadomana

Niewielu jest w naszym kraju wokalistów, którzy mogą pochwalić się tyloma osiągnięciami, co Czadoman. Muzyk ma na swoim koncie wiele hitowych numerów, w tym m.in. jedną z najpopularniejszych piosenek "Ruda tańczy, jak szalona". Ale oprócz dorobku muzycznego, nie można nie wspomnieć też o jego licznych występach telewizyjnych. Widzowie mogli go oglądać m.in. w programach "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". W obu świetnie się sprawdził, zachwycając nie tylko jurorów, ale i telewidzów. Nic zatem dziwnego, że Czado podczas tych wakacji otrzymuje całą masę propozycji koncertowych. Ostatnio zdradził szczegółowe liczby dotyczące jego występów. I te naprawdę imponują. Można mu tylko pozazdrościć energii! Jak wyglądał miniony weekend Czadomana?

Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM

Czadoman przejechał kilka tysięcy kilometrów

Choć wydawać by się mogło, że godzinny występ na scenie przed publicznością to chwila zabawy, to nie do końca jest to prawda. Niewiele osób wie bowiem, że często takich koncertów jest nawet kilka w ciągu dnia, a do pokonania mnóstwo kilometrów. To właśnie ujawnił ostatnio Czadoman. Muzyk w miniony weekend zagrał sześć koncertów w różnych polskich miejscowościach. Jak napisał na swoim Instagramie - przejechał wraz z zespołem też ponad trzy tysiące kilometrów i rozbawił kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych osób. Trzeba przyznać, że te dane robią wrażenie. I z pewnością nie każdy by sobie z tym poradził. Czado zapowiedział, że spada na krótki urlop, a na scenę wraca w najbliższy piątek. Życzymy mu w takim razie dużo energii i tego, żeby bawił się tak dobrze, jak po jednym z występów.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…