Czadoman zrobił sobie twardy reset. Ma do fanów jasne przesłanie

i

Autor: AKPA

disco polo

Czadoman zrobił sobie twardy reset. Ma do fanów jasne przesłanie

2023-10-08 12:12

Czadoman ma za sobą kilka mocno pracowitych tygodni. Muzyk przez całe wakacje jeździł od miasta do miasta, by zadowolić swoich fanów jego najpopularniejszymi numerami. To z pewnością wymagało od niego dużo energii i poświęcenia. Dlatego teraz postawił na odpoczynek i pojechał na urlop. Jak bawi się gwiazdor?

Czadoman odpoczywa po sezonie koncertowym

Koncerty, koncerty i koncerty - tak wyglądały ostatnie tygodnie w życiu Czadomana. Muzyk podczas wakacji, jak większość piosenkarzy disco polo miał sporo pracy. Słoneczne i letnie dni to bowiem zazwyczaj duża ilość wydarzeń plenerowych, na których występują artyści ze swoimi najpopularniejszymi kawałkami. Nie inaczej było właśnie w przypadku Pawła Dudka. Czado regularnie publikował na swoim Instagramie fotki z kolejnych miast i pokazywał, jak bawi się ze swoimi fanami. I choć z pewnością była to dla niego przyjemność, to taka praca wymaga poświęceń. Gwiazdy muszą bowiem pokonywać często kilkaset kilometrów w aucie, co jest wycieńczające. Dlatego po tak mocno angażujących tygodniach, potrzebny jest im czas na odpoczynek. Ten zazwyczaj nadchodzi jesienią. Nie inaczej było w przypadku Czadomana.

Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM

Czadoman smaży się na wakacjach

Paweł Dudek po kilku mocno pracowitych tygodniach koncertowych pojechał odpocząć. Jako kierunek swojej podróży Czadoman wybrał Hiszpanię i Gran Canarię. Na zdjęciach i relacjach, które możemy zobaczyć w jego social mediach widzimy, że korzysta z wakacji na całego. Czado stawia na opalanie i odpoczywanie nad wodą. Na wakacje nie pojechał zresztą sam, bo wybrał się na nie z rodziną. I chyba bawi się znakomicie, bo na każdej z fotek jest uśmiechnięty od ucha do ucha i widać wyraźnie, że jest wypoczęty. Pogoda też dopisała, bo słońce przebija aż przez ekran. Przy tak sprzyjających warunkach jesteśmy przekonani, że Czadoman solidnie odpocznie i wróci do nas z jeszcze większą ilością energii. A ta się z pewnością przyda, bo przed nim teraz koncerty klubowe i w salach koncertowych.