Czegoś takiego jeszcze nie było! Skolim i Marcin Miller zachwycili wspólną piosenką

i

Autor: VOX FM

roztańczony pge narodowy

Czegoś takiego jeszcze nie było! Skolim i Marcin Miller zachwycili wspólną piosenką

2023-09-21 8:34

Skolim i Marcin Miller we wspólnym wykonaniu? Takie rzeczy możliwe są tylko w VOX FM! Muzycy wpadli ostatnio do naszego studia i w ramach "Duetów jakich świat nie słyszał" wykonali znany numer. Tak rozgrzewają się przed koncertem Roztańczony PGE Narodowy, który już 30 września. Patronem medialnym wydarzenia jest VOX FM.

Skolim i Marcin Miller - "Dumka na dwa serca"

W ramach rozgrzewki przed "Roztańczonym PGE Narodowym" w studiu VOX FM gościmy artystów, którzy pojawią się na imprezie już 30 września. W minioną środę w ramach cyklu "Duety jakich świat nie słyszał" zaprezentowali się Jorrgus i Extazy, którzy zaśpiewali piosenkę „Czarownica” zespołu Fanatic. Tym razem studio VOX FM odwiedzili kolejni muzycy, których z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Gośćmi Przemka Sasowskiego byli król latino Konrad "Skolim" Skolimowski i Marcin Miller z zespołu Boys. Tym razem nasi gości stanęli przed wyzwaniem zaśpiewania słynnej "Dumki na dwa serca". I trzeba przyznać, że poradzili sobie z tym wyzwaniem fenomenalnie! Ich występ, który możecie zobaczyć poniżej zdobył w sieci już mnóstwo serduszek i pozytywnych komentarzy fanów. Panowie z pewnością znakomicie wystąpią również 30 września podczas wydarzenia "Roztańczony PGE Narodowy".

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

Roztańczony PGE Narodowy 2023 - kto wystąpi?

Wielki koncert "Roztańczony PGE Narodowy 2023" odbędzie się już 30 września. Na scenie będzie można zobaczyć największe polskie gwiazdy muzyczne. To oni od lat porywają tłumy do tańca na swoich występach, a ich hity znacie doskonale! Na scenie pojawią się wokaliści reprezentujący dwa nurty - pop/rap oraz dance. Kogo będzie można usłyszeć? Na scenie wystąpią Doda, Edyta Górniak, Skolim, Piękni i Młodzi, Akcent, Blanka, Cleo, Viki Gabor, Weekend, Defis, Łobuzy, Smolasty, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, MiłyPan, Boys, Disco Boys, Ronnie Ferrari, Top Girls. Bilety można kupić na stronach autoryzowanych sprzedawców np. na ebilet.pl, a ceny zaczynają się od 100 zł. Warto się pospieszyć, bo co roku "Roztańczony PGE Narodowy" cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Patronem medialnym wydarzenia jest VOX FM.