Czekacie na nowości od Daj To Głśniej? Przyda się cierpliwość - wiemy kiedy premiery!

2020-12-02 21:02 AM
Daj To Głośniej
Autor: zrzut ekranu/Instagram.com/dajtoglosniej

Zespół Daj To Głośniej trochę ostatnio ucichł. Grupa postawiła sobie ambitny plan, który konsekwentnie realizuje. To wydanie pierwszej płyty. Twórcy hitu "Mama ostrzegała" pracują nad nowymi kawałkami, fani wypatrują nowości, a w voxfm.pl wiemy, kiedy możecie spodziewać się premier.

W październiku 2020 roku zespół Daj To Głośniej wydał utwór "Ochotę mam" i wszystko wskazuje na to, że to ostatnia piosenka od popularnej grupy w tym roku. Zespół, który zasłynął kawałkiem pod tytułem "Mama ostrzegała" pracuje nad swoją debiutancką płytą. Krążek ma się ukazać na wiosnę przyszłego roku. Wcześniej pojawią się nowe single. Daj To Głośniej ujawnili właśnie, że nagrywają dwa utwory.

W zeszłym tygodniu realizowaliśmy zdjęcia do singla o roboczym tytule "Oj ty draniu" z którego pochodzi poniższy kadr. W grudniu planujemy nagrać jeszcze 2 teledyski, o czym na pewno napiszemy. Premier możecie się spodziewać jednak dopiero po Nowym Roku - czytamy na Instagramie zespół Daj To Głośniej

Fani nie ukrywają, że najchętniej dostaliby nowości na święta, ale postarają się cierpliwie poczekać. Myślicie, że nowe numery będą tak popularne, jak "Mama ostrzegała"?