Czy Awantura o kasę wróci do Polsatu? Szalony pomysł Pierwszej Zmiany

i

Autor: YouTube Awantura o kasę

Czy Awantura o kasę wróci do telewizji? Reakcja potencjalnego uczestnika na "telefon od prezentera"

2023-02-09 11:01

Ten teleturniej zapisał się w historii polskiej telewizji, a wielu widzów na pewno ucieszyłoby się, gdyby wznowiono jego produkcję. Czy Krzysztof Ibisz wróci na prowadzącego? I czy znajdą się potencjalni uczestnicy? Posłuchajcie jak Zbyszek dał się wkręcić!

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi - Awantura o kasę

Krzysztof Ibisz poszukuje uczestników do Awantury o kasę? W to uwierzyć może tylko najwierniejszy fan tego formatu. W latach 2002–2005 wyemitowano ponad 200 odcinków programu, w którym Krzysztof Ibisz licytował się z czteroosobowymi drużynami o to ile pieniędzy znajdzie się w puli danego pytania. Drużyny zielonych, żółtych i niebieskich walczyły między sobą, by na koniec jedna z nich stanęła w szranki z "mistrzami". Ogromne emocje przed telewizory przyciągały tłumy fanów. A jednym z nich jest Zbyszek, którego postanowiła wkręcić Marta. W swoim zgłoszeniu napisała tak:

Listen to "Awantura o kasę" on Spreaker.

Chciałabym wkręcić mojego wujka Zbyszka, który jest wielkim fanem wszelkiego rodzaju teleturniejów, ze zgłosiłam go potajemnie do jednego z telewizyjnych teleturniejów i ze dostał się do etapu nagrywania programu

Czy Zbyszek dał się wkręcić? Posłuchajcie sami! A zgłaszać bliskich do budzenia możecie tu: Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi.

Sonda
Oglądałeś "Awanturę o kasę"?
Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?