D-Bomb & Dance 2 Disco - „Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)” to imprezowy hit? „Co za bit! Nóżka sama chodzi”

i

Autor: YouTube.com/ D-Bomb Official D-Bomb & Dance 2 Disco - „Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)” to imprezowy hit? „Co za bit! Nóżka sama chodzi”

D-Bomb & Dance 2 Disco - „Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)” to imprezowy hit? „Co za bit! Nóżka sama chodzi”

2022-08-23 11:13

Dla fanów to żadna niespodzianka, współpraca D-Bomb i Dance 2 Disco musiała się tak skończyć. Najnowszy utwór disco polo pod tytułem „Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)” robi furorę w sieci. Słowa o zabawie bez alkoholu w połączeniu ze skoczną muzyką to według internautów klucz do sukcesu na imprezowy hit.

Okazuje się, że aby stowarzyszyć imprezowy hit disco polo wystarczy kilka prostych słów i skoczne dźwięki. Niby nic specjalnego ale nie każdemu udaje się tak, jak temu duetowi. D-Bomb & Dance 2 Disco nagrali nowość pod tytułem „Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)”, który zdaniem fanów jest strzałem w dziesiątkę. Kawałek o tym, że imprezowanie bez alkoholu jest tak samo fajne, jak po jego spożyciu niebawem będzie rozkręcał każdą imprezę.

ZOBACZ TEŻ: MiG, Spontan i Discoboys szykują nowość disco polo. „Schodki nad Wisłą” to będzie hit?

- 1:10 co za Beat, mega utwór aż serce się raduje.

- Co za bit! Nóżka sama chodzi. Każda impreza Wasza!

- Żadne to zaskoczenie. Było pewne, że z takiego duetu wyjdzie mega hicior!

- Tego bym się po was nie spodziewał wracasz na mega fajny styl swoich utworów ten utwór można porównać do "O Ela Ela" Brawo i oby więcej takowych utworów!

Wierni fani disco polo w teledysku dostrzegą Skolima. Młody wokalista, który ostatnio wydał kawałek pod tytułem „Wyglądasz idealnie" idealnie wpasował się też w klimat kawałka D-Bomb. Ponadto w kipie znajdziemy także instrukcję - jak powinno tańczyć się przy tej piosence. Najprościej rzecz ujmując cztery podskoki w lewo, potem cztery w prawo i całość powtórzyć. Proste do zapamiętania, podobnie jak słowa piosenki „Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)”, które składają się z refrenu.

Quiz: Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Pytanie 1 z 11
Jakie ma marzenie wokalista After Party w piosence Niech nam zazdrości cały świat?
Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)