telewizja

Dagmara Kaźmierska jest wrogiem Iwony Pavlović? Ta wypowiedź nie pozostawia niedomówień

2024-03-18 17:34

Za nami kolejny odcinek programu Taniec z gwiazdami. W tym, jak zwykle nie brakowało emocji. Z tanecznym show pożegnała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Jednak nie tylko serialowa "Grażynka" wzbudziła spore emocje u widzów. Zaostrzają się bowiem komentarze o relacji, w której stronami są Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović.

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska surowo oceniana. Iwona Pavlović jej nie lubi?

Ta edycja programu Taniec z gwiazdami z pewnością przejdzie do historii. Program powrócił po przerwie z niezłym składem, co przekłada się i na wyniki oglądalności. Z tych Polsat może być zdecydowanie zadowolony. Nowe odcinki tanecznego show, jak zwykle przynoszą nam spore emocje, a to za sprawą uczestników i jurorów. W ostatnim odcinku programu Taniec z gwiazdami z formatem pożegnała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Jednak to nie to wydarzenie wywołało największe emocje. Taneczny pokaz po raz kolejny dała bowiem "królowa życia" Dagmara Kaźmierska. Ta z Marcinem Hakielem mocno zachwyciła fanów, jednak rozczarowała jury. W tym Iwonę Pavlović, która (po raz kolejny) ostro zjechała występ Dagmary. To nie spodobało się internautom.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Taniec z gwiazdami: Iwona Pavlović uwzięła się na Dagmarę?

Kolejne surowe oceny, które Dagmarze Kaźmierskiej wystawiła Iwona Pavlović wywołały burzę w sieci. Fani "królowej życia" uważają bowiem, że jurorka uwzięła się na Dagmarę i dlatego tak nisko ocenia jej tańce, nawet gdy są całkiem niezłe. Do tych zarzutów postanowiła się odnieść sama jurorka w rozmowie z Damianem Glinką. Iwona Pavlović stwierdziła, że Dagmara Kaźmierska nie za bardzo tańczyła w przeciwieństwie do np. Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Stwierdziła też wprost, że z jej strony nie ma żadnego uwzięcia się na "królową życia". Jak powiedziała jurorka "jeżeli naszego idola oceniamy dobrze, to jesteśmy dobrym sędzią, a jak oceniamy źle, to jesteśmy złym sędzią". I dlatego, ponieważ źle ocenia - nie podoba się to ludziom. Kupujecie to tłumaczenie?