telewizja

Dagmara Kaźmierska nie pojawi się na finale Tańca z gwiazdami?! Są nowe informacje. Koniec złudzeń

2024-04-30 11:58

Już w najbliższą niedzielę Polsat wyemituje finałowy odcinek programu Taniec z gwiazdami. Ten już od początku tego sezonu wzbudzał niemałe emocje, a te urosły, gdy na jaw wyszły nowe informacje na temat jednej z uczestniczek - Dagmary Kaźmierskiej. Czy spowodują one, że "królowa życia" nie pojawi się na finale?

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska nie zatańczy?

Ta edycja programu Taniec z gwiazdami z pewnością przejdzie do historii. W show zaszły ogromne zmiany w jury, składzie prowadzących, a nawet wyglądzie studia. Duże emocje wzbudzali też celebryci, którzy biorą udział w walce o kryształową kulę. Jedną z osób, które znajdowały się w tym gronie była Dagmara Kaźmierska. Jej udział w programie już od początku wzbudzał niemałe emocje. Te rosły wraz z kolejnymi tańcami, które były negatywnie oceniane przez jury. Finalnie dawna uczestniczka serialu Królowe życia musiała wycofać się z programu przez kontuzję. Niedługo potem na jaw wyszły informacje, które zszokowały opinię publiczną. Wiadomym było bowiem, że Dagmara Kaźmierska została w przeszłości skazana m.in. za sutenerstwo. Niewiele osób spodziewało się jednak, jak drastyczne są szczegóły przestępstw, które opisano w aktach.

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!

Dagmara Kaźmierska nie pojawi się w finale show Taniec z gwiazdami?

Internauci po tym, gdy dowiedzieli się, jak brutalne opisy znajdują się w aktach sprawy zamarli. Sama Dagmara Kaźmierska otrzymała za to mnóstwo słów krytyki. Polsat i TVN usunęły z Internetu programy, w których brała udział telewizyjna celebrytka. Zniknęły produkcje Dagmara szuka męża oraz Królowe życia. A wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy w tej sytuacji Dagmara Kaźmierska pojawi się w finale programu Taniec z gwiazdami. Wiele wskazuje na to, że nie. Sam Polsat do tej pory nie komentuje sprawy, a dziennikarze dostali zakaz pytań o Kaźmierską podczas ostatniego odcinka programu Taniec z gwiazdami. Co więcej - najprawdopodobniej kobieta skazana za sutenerstwo przebywa obecnie w Egipcie, na co wskazywałaby relacja, którą zamieścił Conan Kaźmierski. Tymczasem uczestnicy tanecznego show biorą udział w próbach do finałowego odcinka. Na relacjach zamieszczonych w sieci m.in. na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej próżno szukać Dagmary Kaźmierskiej. Niemal pewnym jest, więc, że kobieta nie pojawi się w finale show Taniec z gwiazdami. Czy Polsat cokolwiek wspomni o niej podczas odcinka? A być może usprawiedliwi jej nieobecność kontuzją? O tym dowiemy się w niedzielę o 20:00.