gwiazdy

Dagmara Kaźmierska ostro odpowiada byłej przyjaciółce! "Puknij się w głowę"

2024-04-10 6:03

Od kilku tygodni w Polsacie możemy oglądać zmagania celebrytów w programie Taniec z gwiazdami. Jedną z uczestniczek jest Dagmara Kaźmierska. Jej tańce w ocenie jury wypadają dość blado. "Królową życia" postanowiła też ostatnio skrytykować jej dawna przyjaciółka - Edzia. Takiej odpowiedzi się raczej nie spodziewała.

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska mierzy się z krytyką

W tej edycji programu Taniec z gwiazdami nie brakuje emocji. Wszystko za sprawą celebrytów, którzy biorą udział w tym sezonie show. Mówimy tu faktycznie o gwiazdach, a nie trzecioligowych postaciach. Jedną z nich jest m.in. Dagmara Kaźmierska, czyli jedna z głównych twarzy programu Królowe życia, a obecnie bohaterka show Dagmara szuka męża, a także odtwórczyni roli w Pamiętnikach z wakacji. Występy Kaźmierskiej są mocno krytykowane przez widzów, a także przez internautów. Ci szczególnie mocno oburzyli się po wynikach ostatniego odcinka programu Taniec z gwiazdami. Z tym musiał rozstać się Aleks Mackiewicz, który był jednym z faworytów do wygranej. Dagmara Kaźmierska, która miała najmniej punktów pozostała, przez co ze strony internautów spłynął na nią mocny hejt. Jednak nie tylko od nich.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Dagmara Kaźmierska odpowiada Edzi

Największym zaskoczeniem w komentarzach była wypowiedź "Edzi". To z nią Dagmara Kaźmierska pojawiała się na ekranie przez wiele sezonów programu Królowe życia. W zasadzie - gdyby nie Dagmara, to nie byłoby "Edzi". Z czasem jednak przyjaciółka odcięła się nagle od Dagmary i zaczęła czynić w jej kierunku kąśliwe komentarze. Taki też zamieściła po ostatnim odcinku programu Taniec z gwiazdami. Co napisała? "Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej". Nic dziwnego, że te słowa zabolały Dagmarę Kaźmierską. Ta w rozmowie z Damianem Glinką powiedziała jasno: niektórzy ludzie powinni milczeć, niektórzy mówić. Dodała, że się bardzo zasmuciła i jest jej bardzo przykro. "Puknij ty się Edzia w głowę. Niebywałe. Jestem niemile zaskoczona. Jeżeli by Edzia teraz odnosiła jakiekolwiek sukcesy, to ja bym tylko się cieszyła. Niektórzy nie potrafią i to jest przykre" - przyznała Dagmara Kaźmierska. Czy jej słowa dadzą Edzi do myślenia?