Dagmara Kaźmierska wykończy Marcina Hakiela? Ich miny po treningu do Tańca z gwiazdami mówią wszystko

i

Autor: AKPA Dagmara Kaźmierska wykończy Marcina Hakiela? Ich miny po treningu do Tańca z gwiazdami mówią wszystko

telewizja

Dagmara Kaźmierska wykończy Marcina Hakiela? Ich miny po treningu do Tańca z gwiazdami mówią wszystko

2024-02-07 16:00

Kolejna edycja Tańca z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. I wszystko wskazuje na to, że przynajmniej jeśli chodzi o skład, to zapowiada nam się jeden z najlepszych sezonów od lat. Faktycznie nie zabraknie w nim bowiem gwiazd. Jedną z nich jest Dagmara Kaźmierska, która zatańczy z Marcinem Hakielem. Jak im idzie?

Taniec z gwiazdami 2024: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel

Przygotowania do kolejnego sezonu programu Taniec z gwiazdami ruszyły pełną parą. Poznaliśmy już wszystkich uczestników kolejnej edycji, która zapowiada się naprawdę obiecująco. Na parkiecie zobaczymy bowiem osoby, które w większości faktycznie można określić mianem gwiazd. To miła odmiana po ostatnich sezonach, w których widzieliśmy drugoligowe albo nawet trzecioligowe gwiazdy. W tym sezonie na parkiecie zatańczy m.in. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. O obojgu w ostatnim czasie byo głośno. Dagmara przez wiele lat pojawiała się w programie "Królowe życia". Marcin Hakiel z kolei mocno i długo przeżywał rozstanie z Kasią Cichopek. Czy w tańcu odnajdzie ukojenie i odprężenie? Patrząc na ostatnie fotki, które wykonano po próbie do Tańca z gwiazdami może być o to ciężko.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Taniec z gwiazdami 2024 - uczestnicy

Kolejny sezon programu Taniec z gwiazdami na pewno dostarczy nam emocji. Tych wychodzi na to, że nie brakuje na treningach Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Ci na zdjęciach wykonanych przez paparazzi wyglądają jakby z próby wychodzili co najmniej zmieszani albo mocno zmęczeni. Czy to kwestia tego, że zabrakło chemii podczas ich spotkania? A może Marcin Hakiel nie jest w stanie okiełznać charakteru Dagmary, która nie od dziś wiadomo, że jest kolorowym ptakiem? Tego zapewne na razie się nie dowiemy. Warto jednak pamiętać o tym, że być może wszystko jest w porządku, a obie gwiazdy po prostu były zamyślone i nie skupiały się na uśmiechu. O wszystkim przekonamy się zapewne podczas pierwszego odcinka programu Taniec z gwiazdami na żywo. A ten już w wiosennej ramówce Polsatu.