gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zostaje w show Taniec z gwiazdami! Iwona Pavlović nie gryzła się w język

2024-04-15 14:50

Ostatni odcinek programu Taniec z gwiazdami po raz kolejny zaskoczył widzów. Decyzją jurorów i w wyniku głosowania oglądających - z programem rozstał się Krzysztof Szczepaniak i jego partnerka Sara. Znów mocno oberwało się Dagmarze Kaźmierskiej. Nie tylko od widzów. Ostro wypowiedziała się o niej Iwona Pavlović.

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska nadal w grze

Widzowie programu Taniec z gwiazdami nie mogą narzekać na brak emocji. Nie inaczej było i w ostatnim odcinku. W grze o kryształową kulę pozostało już niewiele par. Wśród nich nadal jest m.in. Dagmara Kaźmierska, z którą tańczy Marcin Hakiel. Celebrytka znana z programu Królowe życie może liczyć na spore wsparcie jej fanów. Musi się też jednak mierzyć z dużą krytyką. W komentarzach na profilu Tańca z gwiazdami nie brakuje negatywnych opinii na temat popisów tanecznych Dagmary. Choć złośliwi mówią, że z tańcem mają one niewiele wspólnego. Dlatego też wiele osób uważa, że Dagmara Kaźmierska powinna opuścić program Taniec z gwiazdami. Jednak po raz kolejny tak się nie stało. To nie ona odpadła bowiem z show, a Krzysztof Szczepaniak i jego partnerka Sara.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Taniec z gwiazdami: Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej

Występy Dagmary Kaźmierskiej krytykują nie tylko widzowie, ale i jury programu. W tym niezmiennie od lat pozostaje Iwona Pavlović, do której przylgnęła ksywka "czarna mamba". Jurorka w programie nie gryzła się w język podczas oceny tańca Dagmary. Jednak kilka słów postanowiła dodać potem i w wywiadach. W rozmowie z Pomponikiem stwierdziła, że jej taniec jest już męczący. Stwierdziła, że Dagmara Kaźmierska jej zdaniem nie trenuje i okazuje lekceważący stosunek. Nie tylko nie tańczy ona lepiej, ale nawet gorzej. Iwona Pavlović dodała, że jest jej smutno względem innych gwiazd, które wkładają sporo pracy w występy. Czy Dagmara Kaźmierska wyciągnie jakieś wnioski ze słów jurorki? O tym przekonamy się w kolejnym odcinku show Taniec z gwiazdami.