Daj To Głośniej prezentuje najnowsze modowe trendy. Fred Flinstone lubi to

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Daj To Głośniej prezentuje najnowsze modowe trendy. Fred Flinstone lubi to

Daj To Głośniej prezentuje najnowsze modowe trendy. Fred Flinstone lubi to

2022-05-23 10:29

Zespół Daj To Głośniej nie przestaje zaskakiwać. Twórcy hitu „Mama ostrzegała” zaprezentowali zdjęcia z planu najnowszego teledysku. Fotki podpisali „Kolekcja lato 2022”. Stroje jaskiniowców pozwalają domyślić się o jaki utwór chodzi.

Daj To Głośniej zapowiada, że tym razem fani mogą spodziewać się zupełni innych rytmów, niż te, do których zespół zdążył ich przyzwyczaić. Ale nie tylko utwór będzie inny niż dotychczas. Twórcy hitu „Mama ostrzegała” postanowili nagrać także teledysk w studiu – a nie jak zazwyczaj w plenerze. Do sieci trafiły zdjęcia z planu klipu, a kadry wyglądają niczym z bajki „Flinstonowie”.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Mr. Polska i „Złote Tarasy” na podium. Kto zwyciężył 407 notowanie?

Najnowsza kolekcja ubrań na lato 2022. A tak serio tym razem szykujemy dla Was coś wyjątkowego, inne rytmy ale też po raz pierwszy teledysk DTG nagrywany w studiu a nie w plenerze. Na efekty musimy jeszcze poczekać ale wierzymy, że warto- zapewnia zespół Daj To Głośniej na Instagramie.

Po prezentacji zdjęć, fani bez trudu odgadli, że chodzi o piosenkę „Chłopcy Jaskiniowcy” z pierwszego albumy zespołu Daj To Głośniej - „Folk disco”. Na razie nie wiadomo, kiedy premiera teledysku, jednak z o dacie z pewnością przeczytasz niebawem na voxfm.p

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Rzeszów 2022

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”