Daniel Martyniuk

i

Autor: Instagram.com/Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk wyjechał z Polski. Syn Zenka zabrał się do pracy – co robi?

2021-06-30 20:20

Daniel Martyniuk był ostatnio bohaterem licznych skandali. Syn Zenka wielokrotnie naruszał prawo, przed sądem obiecywał poprawę, a później o wszystkim zapominał i znów czuł się bezkarny. Wygląda jednak na to, że 32- latek postanowił zabrać się do roboty. W tym celu musiał opuścić Polskę.

Syn króla disco polo nie przynosił ostatnio powodów do dumy swojemu ojcu. Lista wybryków, które ma na koncie Daniel Martyniuk wydaje się nie mieć końca. Awantury, areszty pijackie nagrania w mediach społecznościowych i publiczne pranie rodzinnych brudów. Na początku marca zapadł kolejny wyrok na jego niekorzyść, tym razem w sprawie znieważenia policjantów. Sąd skazał go na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz 100 godzin prac społecznych. Wszystko wskazuje na to, że tym razem niepokorny syn Zenka w końcu się opamiętał i zabrał do pracy i to w pocie czoła! Co robi?

ZOBACZ TEŻ: Etna na koncercie Krzysztofa Zalewskiego. Okazało się, że to wokalistka disco polo była gwiazdą!

Daniel Martyniuk skończył Akademię Morską w Gdyni i najwyraźniej podjął pracę w zawodzie! Wszystko wyszło na jaw na jego Instagramie - pochwalił się zdjęciami, na których dumnie pozuje na statku w roboczym stroju. Mimo, że to ciężka praca fizyczna w upale, to na twarzy młodego Martyniuka pojawia się uśmiech – trudno się dziwić w końcu zarabia na siebie. Może praca sprawi, że Daniel Martyniuk wyjdzie na prostą i doceni wartość pieniądza?

Raport z anteny 30.06, godz.10

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w: