Danuta Martyniuk wstawiła do sieci jedno zdjęcie. Mocny komentarz synowej Zenka Martyniuka

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk wstawiła do sieci jedno zdjęcie. Mocny komentarz synowej Zenka Martyniuka

disco polo

Danuta Martyniuk wstawiła do sieci jedno zdjęcie. Mocny komentarz synowej Zenka Martyniuka

2024-02-08 14:56

Danuta Martyniuk przyzwyczaiła nas już do tego, że jej aktywność w sieci wzbudza spore emocje. Żona Zenka Martyniuka wie, jak podgrzać zainteresowanie na swój temat i chętnie to wykorzystuje. Ostatnio znów wrzuciła ciekawy post do sieci. Odpowiedziała na niego sama synowa - Faustyna. Co napisała żona Daniela Martyniuka?

Danuta Martyniuk wzięła się za gotowanie

To, że piosenkarki disco polo znają się znakomicie na gotowaniu - wiemy już wszyscy. Okazuje się, że na popisach w kuchni zna się również żona popularnego piosenkarza disco polo, Zenka Martyniuka. Danuta Martyniuk to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim showbiznesie. W przeciwieństwie do niektórych żon popularnych mężczyzn, Danuta nie peszy się błyskiem fleszy i światłem kamer. Chętnie pojawia się z Zenkiem Martyniukiem na różnego rodzaju wydarzeniach i odbiera telefony od dziennikarzy. Ba, robi to nawet wtedy, gdy jej syn Daniel Martyniuk narozrabia. Ostatnio druga połówka znanego piosenkarza disco polo ruszyła na podbój kuchni i przygotowała w niej naprawdę pyszne danie. Jesteśmy przekonani, że Zenek Martyniuk musiał być nim zachwycony. Bo Danuta się postarała.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Danuta Martyniuk zrobiła faworki

Jeżeli myśleliście, że Danuta Martyniuk już niczym nas nie zaskoczy, to byliście w sporym błędzie. Okazuje się bowiem, że żona Zenka Martyniuka świetnie gotuje. Faworki, którymi pochwaliła się na swoim Facebooku przygotowała z okazji tłustego czwartku. I patrząc na zdjęcie, wyglądają one przepysznie. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że pod fotką Danusiowych faworków znalazł się również komentarz synowej Zenka Martyniuka. Żona Daniela Martyniuka napisała pod zdjęciem - "Pyszne, mamy nadzieję, że coś zostanie na weekend 🤭😁". I choć Danuta Martyniuk odpowiedziała na jeden z komentarzy, to ten Faustyny pozostawiła bez odpowiedzi. Czyżby wszystkie faworki zostały już spałaszowane i Danuta musi teraz przygotować kolejną turę? Nie zdziwilibyśmy się, bo na pewno są pyszne!