Dawid Narożny i AGBE

i

Autor: Materiały prasowe

Muzyka

Dawid Narożny i AGBE w hicie „Ona działa na mnie jak”. Fani: "Ta nutka roz*ebie system"

2023-05-29 14:52

Dawid Narożny i AGBE zaprezentowali singiel, na którego punkcie oszalała cała Polska! „Ona działa na mnie jak” – to numer, który usłyszymy wielokrotnie podczas zbliżającego się lata!

 „Ona działa na mnie jak” to porywający do tańca utwór, który został stworzony we współpracy pomiędzy Dawidem Narożnym i AGBE.  Melodia utworu, z pulsującymi rytmami i chwytliwym refrenem, zaprasza do poruszania się w rytmie i oddania się euforii imprezowej atmosfery. 

Dawid Narożny i AGBE

i

Autor: Materiały prasowe

Teledysk do nowego singla jest obecnie numerem 1 na kanale You Tube. W 4 dni klip został obejrzany 2,5 miliona razy.

Ona działa na mnie jak” jest idealnym utworem na letnie wakacje, gdy każdy chce oderwać się od codzienności i cieszyć się beztroską atmosferą. Dawid zapewnia, że nowy singiel jest gwarancją niezapomnianych emocji i świetnej zabawy: „Piosenka skierowana jest do wszystkich starszych i młodszych. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie – tylko o to nam chodziło.

Dawid Narożny i AGBE

i

Autor: Materiały prasowe

Dawid Narożny to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo i dance. Założyciel, wokalista i wieloletni lider zespołu Piękni i Młodzi. W 2020 roku rozpoczął karierę solową. Od tego czasu nagrał wiele utworów m.in.: "Alkoholiczka", „Jaka To Panienka", "Nosiłem Ci Kwiaty" oraz „Jesteś taka słodka” razem z Sobotą i najnowszy singiel „Ona działa na mnie jak” razem z AGBE. Dawid zbudował silną pozycję w branży muzycznej i cały czas przyciąga coraz większe grono fanów, a jego nowy utwór „Ona działa na mnie jak” to już niekwestionowany hit tegorocznych wakacji.