Dawid Narożny

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny

Dawid Narożny już po ślubie: „to ślub czy stypa”? Stroje państwa młodych zszokowały fanów

2021-08-13 17:25

Dawid Narożny wziął drugi ślub. Popularny wokalista disco polo do niedawna związany z zespołem Piękni i Młodzi od ponad roku pracuje na własny rachunek. Wszystko u boku nowej partnerki (poprzednia żona Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi), której niedawno się oświadczył i zapewniał, że urządzi wesele, jak z bajki. I tak się stało, choć fani zastanawiają się czy to raczej nie horror. Wszystko za sprawą czarnej sukni panny młodej!

Dawid Narożny przez wiele lat był mężem Magdaleny Narożnej, również popularnej wokalistki disco polo. Para wspólnie występowała w zespole Piękni i Młodzi. Dziś byli małżonkowie nie utrzymują bliższych kontaktów, mimo, że wychowują córkę Gabrysię. Od ponad roku Dawid Narożny występuje solo. Utwory takie, jak np. „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci” są uwielbiane przez fanów piosenkarza. Gwiazdor disco polo odnalazł szczęście nie tylko na ścieżce zawodowej ale i prywatnej. Po rozwodzie związał się z piękną Joanną. Para doczekała się już syna Marcela, a teraz zalegalizowała związek. Wesele odbyło się w malowniczej scenerii w  Górach Sowich jednak największy podziw wzbudziły kreacje państwa młodych. Postawili na złote dodatki, a Joanna zaskoczyła wszystkich czarną suknią z tiulowym wykończeniem.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na plaży. „Ale nogi”

Dawid i Joanna Narożni

i

Autor: Instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_

Kreacje państwa młodych zaskoczyły fanów. Jedni chwalą za odwagę inni krytykują.

- Ta sukienka to jakiś żart. Chyba, że tylko do sesji. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

- A to ślub był czy stypa???

- Ja też Miałam czarna sukienkę do ślubu i wszystkim się podobało, a mi samej najbardziej. Dużo miłości.

- A ja jestem w szoku. Zawsze podoba mi się tradycja ale tutaj jest ???. Fajnie - trzeba być odważnym i mieć gust aby zdecydować się na takie kreacje - komentują internauci.

My również dołączamy się do życzeń - szczęścia i miłości!

Znasz polskie weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej:
Poranne Wyjce