Dawid Narożny z synem w szpitalu! Fani wspierają muzyka

i

Autor: Instagram.com/piekniimlodzidawidnarozny

disco polo

Dawid Narożny z synem w szpitalu! Fani wspierają muzyka

2024-04-19 13:34

Dawid Narożny podzielił się ze swoimi fanami przykrą informacją. Jego synek trafił do szpitala! Były maż Magdy Narożnej, z którą działał w zespole Piękni i Młodzi i autor numeru "Ona działa na mnie jak" wrzucił do sieci zdjęcie, które zaniepokoiło jego fanów. Ci w komentarzach przekazali słowa wsparcia dla wokalisty.

Syn Dawida Narożnego trafił do szpitala

Chyba nie ma nic ważniejszego dla rodziców, niż ich własne dzieci. Dlatego, gdy dzieje się z nimi coś niedobrego, rzuca się wszystko, by pomóc im na tyle, na ile się da. Ostatnio niepokojącą informacją ze swoimi fanami podzielił się Dawid Narożny. Autor numeru "Ona działa na mnie jak", a także były mąż Magdy Narożnej, z którą przez lata śpiewał w zespole Piękni i Młodzi, przekazał na Instagramie, że jego synek trafił do szpitala. Chłopiec jest dla muzyka niezwykle ważny, co można zobaczyć na jego profilach w sieci. Regularnie wrzuca bowiem fotki z dzieckiem i spędza z nim sporo czasu. Teraz Dawid Narożny wstawił jednak zdjęcie ze szpitalnej sali. Troskliwy tata mocno przejął się synkiem. Jak napisał w opisie: Dziś nocka w szpitalu z moim szkrabkiem❤️ najpierw książeczka, czytanie, później naklejanie, następnie masaż bolącego brzuszka… na koniec bajeczka i do spania ❤️ Królewicz mój👑 Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Dawid Narożny może liczyć na wsparcie fanów

Marcelek jest niezwykle ważny dla Dawida Narożnego. Nic zatem dziwnego, że piosenkarz mocno się przejął losami swojego dziecka. Nie wiadomo, co dokładnie dolega chłopcu, ponieważ Dawid Narożny nie podzielił się taką informacją, ale jesteśmy przekonani, że szybko upora się z dolegliwościami. Tym bardziej, że może liczyć na spore wsparcie.

Będzie dobrze Trzymamy kciuki za Marcelka

Kochany Marcelek, dużo zdrówka życzę i szybkiego powrotu do domku. Pozdrawiam serdecznie. ❤️🥰🥰

Dzień dobry dużo zdrówka dla Marcelka ❤️❤️.szybkiego powrotu do zdrowia ❤️❤️❤️

- napisali fani w komentarzach.

A my oczywiście dołączamy się do życzeń i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! I dużo siły dla taty.