Dawid Woliński w mocnych słowach o Michale Pirógu! „Ma żal do życia”

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Dawid Woliński w mocnych słowach o Michale Pirógu! „Ma żal do życia”

2024-04-17 10:11

Dawid Woliński to jeden z najbardziej znanych projektantów w naszym kraju. Od kilku lat regularnie można go również oglądać jako jurora w programie "Top model". To tam ma kontakt z Michałem Pirógiem, który prowadzi modowe show. Ostatnio Dawid Woliński postanowił powiedzieć o swoim koledze z planu kilka gorzkich słów.

Dawid Woliński ostro o Michale Pirógu

Bez wątpienia Dawid Woliński to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim showbiznesie. Projektant ma na swoim koncie mnóstwo znakomitych kreacji i jest jednym z najbardziej znanych w swojej branży. To m.in. zasługa gwiazd, dla których pracuje. Te chętnie noszą jego kreacje oraz przychodzą na pokazy. Od kilku lat Dawid Woliński spełnia się nie tylko w swojej pracowni, ale również w programie Top Model. Od wielu edycji jest jurorem show i ocenia osoby, które aspirują do zostania modelkami i modelami. Czasem bywa przy tym dość mocno surowy, a w niektórych momentach ociera się nawet o skandal. Ostatnio znany projektant kilka odważnych słów postanowił powiedzieć o swoim koledze z planu - Michale Pirógu. I raczej nie będzie on szczególnie zadowolony z tej wypowiedzi.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Michał Piróg w ogniu krytyki Dawida Wolińskiego

Choć Dawid Woliński słynie z tego, że odważnie i otwarcie mówi o tym, co myśli - takiej wypowiedzi chyba nikt się nie spodziewał. Od projektanta mocno oberwał bowiem Michał Piróg, czyli prowadzący program Top Model, w którym Woliński jest jurorem. Dawid Woliński w podcaście "WojewódzkiKędzierski" stwierdził, że ze strony Piróga doświadczył wielu przykrości. Dodał przy tym, że choreograf wymaga dużej tolerancji, a sam nie daje jej innym. Ma też bardzo źle reagować na osoby, które nie są po jego myśli. To jednak nie koniec cierpkich słów o koledze z planu.

Produkcja wie, że ja się nie przecinam z Michałem. Czy jest toksyczny? Ma żal do życia, że nie jest tak doceniony i w każdym sezonie od nas odchodzi. Nigdy nie napotkał na opór

- powiedział Dawid Woliński.

Trzeba przyznać, że wyjątkowo nie gryzł się w język. Czy między panami w kolejnej edycji Top Model dojdzie zatem do jakiegoś większego konfliktu? Wkrótce się przekonamy.