Demi Lovato i Noah Cyrus mają ROMANS? „Są bardzo blisko”

2021-04-01 13:00 AM
Demi Lovato, Noah Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Świat show biznesu zaskakuje cały czas. Osoby regularnie śledzące rozrywkowe media, zdążyły się już przyzwyczaić do skandali i kontrowersji, jakie wywołują gwiazdy. Czy tym razem będzie podobnie? Według najnowszych doniesień jednej z zagranicznych stron, Demi Lovato ma bardzo bliską relację z młodszą siostrą Miley Cyrus… Będzie skandal?

Noah Cyrus od lat planowała wejść z przytupem do świata show biznesu. Kiedy w końcu zrobiło się o niej głośno, nie było wątpliwości, że młodsza siostra Miley będzie ją bardzo przypominać. W tym przypadku powiedzenie genów nie oszukasz, ma swoje uzasadnienie! Noah wyrosła na skandalistkę i może jeszcze nie wzbudza takich kontrowersji, jak jej siostra to podobnie jak ona uwielbia gdy jest o niej głośno w każdym kontekście.

Noah Cyrus chyba będzie zadowolona, bo znów robi się o niej głośno. Strona Page Six właśnie poinformowała, że pojawiły się dość nietypowe plotki na temat Noah. Według źródeł 21-letnia siostra Miley Cyrus pozostaje w tak bliskich relacjach z Demi Lovato, że natychmiast wybuchły doniesienia o ich romansie.

Podobno dziewczyny miały się zbliżyć do siebie podczas wspólnego nagrywania nowej piosenki.

Są bardzo blisko i spędzają razem czas.

 – podało jedno ze źródeł.

Demi Lovato ma romans z Noah Cyrus?

Czy faktycznie Noah i Demi łączy coś więcej niż przyjaźń? Warto dodać, że niedawno Lovato potwierdziła, że jest panseksualna, co oznacza, że interesują ją zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Póki co żadna z nich nie odniosła się do plotek, jednak osoby z bliższego otoczenia zainteresowanych nieco ostudziły zagraniczne serwisy.

Sonda
Czy młodsza siostra Miley powtórzy jej sukces?

Czasami jedzą razem kolację, ale nie są romantycznie powiązane. Spotykają się ze względu na tę piosenkę i dlatego spędzają razem czas.

Kolejne źródło zdradziło, że Noah i Demi nie spotykają się na żadnym innym gruncie, jak tylko zawodowym. Plotka została też przez niektórych nazwana dziwną.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
Źródło: Demi Lovato i Noah Cyrus mają ROMANS? „Są bardzo blisko”