Disco Hit Festiwal w Kobylnicy. Na imprezie z okazjo 30-lecia muzyki disco polo wystąpi m.in zespół Boys

i

Autor: materiały prasowe Polsat Disco Hit Festiwal w Kobylnicy. Na imprezie z okazjo 30-lecia muzyki disco polo wystąpi m.in zespół Boys

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Kiedy, gdzie oglądać i kto wystąpi? [DATA, ARTYŚCI, BILETY]

2022-08-03 19:49

To może być najlepsza w tym roku wiadomość dla fanów disco polo. Disco Hit Festiwal Kobylnica wraca pięciu latach przerwy. Jedna z największych imprez z udziałem gwiazd disco polo odbędzie się 5 sierpnia 2022. Sprawdź, kto wystąpi, gdzie oglądać i ile kosztują bilety jakie hity będzie można usłyszeć.

5 sierpnia 2022 to ważna data dla fanów disco polo. W pierwszy piątek sierpnia odbędzie się Disco Hit Festiwal Kobylnica. Ósmą edycja kultowej imprezy będzie można oglądać na żywo jednocześnie na trzech kanałach telewizyjnych. Na Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 wystąpią zarówno artyści związani ze sceną disco polo od początku, jak i młodzi wykonawcy. Niestety nie ma jeszcze informacji o tym, czy imprezę będzie można oglądać na żywo w Kobylnicy oraz gdzie i po ile kupić bilety. Sprawdź, kto wystąpi na Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Miller (Boys) wylądował w szpitalu. „Pić trzeba z głową” – mówi w VOX FM

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Jakie hity disco polo usłyszymy 5 sierpnia?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 to wielkie święto disco polo. Tematem przewodnim jest jubileusz tego gatunku. Dlatego podczas imprezy nie zabraknie największych hitów disco polo. Już sam spot promujący tegoroczną edycję festiwalu utrzymany jest w stylu- Back to the 90's. Piosenką (z lekko zmienionym tekstem) na podstawie, której powstał teledysk promujący festiwal w Kobylnicy jest „Szalona blondynka”- Bayer Full i Boys. Na festiwalowej scenie jubileusze pracy artystycznej będą świętować Shazza (30-lecie), Cliver (20-lecie ) oraz Piękni i młodzi (10-lecie). Pojawią się też gwiazdy, których popularność potwierdzają wielomilionowe wyświetlenia teledysków w internecie, nie zabraknie również rokujących debiutantów.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Kiedy, gdzie oglądać i kto wystąpi?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 odbędzie się w piątek, piątego sierpnia. Imprezę, na której wystąpią największe gwiazdy disco polo będzie można oglądać na żywo Telewizja Polsat oraz Disco Polo Music i Polo TV. Tegoroczna edycja będzie poświęcona 30-leciu disco polo - od lat 90. do czasów współczesnych. Nie zabraknie legend disco, wykonawców muzyki dance oraz artystów młodego pokolenia. Wystąpią m.in Boys, Shazza, Weekend, Piękni i Młodzi, Sławomir, Mig, Daj to głośniej, After Party, Top Girls, Playboys, Andre, Masters oraz Bayer Full -  „W trakcie tej jubileuszowej gali czeka nas sentymentalna podróż w czasie przez trzy dekady polskiego disco. Powspominamy również najpiękniejsze momenty tego kolorowego nurtu” – zapowiadają organizatorzy, którzy nie ujawnili jeszcze wszystkich artystów. Z mediów społecznościowych wiemy jednak, że na scenie w Kobylnicy wystąpią także Topky czyli Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz. Pełen skład podamy na voxfm.pl niebawem. Artykuł będzie aktualizowany.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Bilety gdzie kupić? Cena

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 to kultowa impreza dlatego nie dziwi, że fani disco polo chcieliby znaleźć się blisko gwiazd, które wystąpią na koncercie. Pytanie - gdzie kupić bilety na Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 i jak jest cena - jest jednym z najczęściej zadawanych przez miłośników disco polo. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wstęp na imprezę Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 jest bezpłatny.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu