Disco polo podbija USA. Zenon Martyniuk, Marcin Miller, Classic i wielu innych robią furorę za oceanem

i

Autor: Instagram.com/classic_zespol Disco polo podbija USA. Zenon Martyniuk, Marcin Miller, Classic i wielu innych robią furorę za oceanem

Disco polo podbija USA. Zenon Martyniuk, Marcin Miller, Classic i wielu innych robią furorę za oceanem

2022-09-24 18:36

Disco polo ma się świetnie nie tylko w Polsce ale i za granicą. Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Classic czy Top Girls robią furorę w Stanach Zjednoczonych. Dzieje się tak za sprawą naszych rodaków, którzy postanowili opuścić kraj ale nie zapominają o rozrywce i pasji do muzyki tanecznej.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Classic, Top Girls i wiele innych gwiazd disco polo podbijają Amerykę. Trwa wielkie turnee po Stanach Zjednoczonych. Koncerty, na które czekało mnóstwo fanów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie sprawiają, że początek jesieni jest niezwykle gorąca. Publiczność żywiołowo reaguje na gości z Polski. Miłą niespodzianką był tort dla zespołu Classic, który w tym roku świętuje 30 lat na scenie. Taki prezent przygotowali fani w Mississaudze.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk śpiewa hit zespołu Classic. Widać, że dobrze się bawi. Co na to fani?

Disco polo podbija USA. Jakie zespoły koncertują w Ameryce?

Festiwal Disco Polo w USA wystartował 23 września. Fani w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będą mogli zobaczyć na scenie takie gwiazdy jak: Zenek Martyniuk i Akcent, Marcin Miller i Boys, Top Girls, Classic, Luka Rosi, Maciej Smoliński.

VOX FM – Jazda do roboty 2022