Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? Rozwiąż nasz QUIZ

i

Autor: AKPA

Sprawdź się

Disco polo. Rozpoznasz wszystkie gwiazdy po zdjęciu? Quiz

2024-05-20 10:36

Doskonale znamy ich głosy, piosenki i teledyski. Często bawimy się przy nich na imprezach i w samochodzie. A jak jest z rozpoznawaniem ich twarzy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić, jak dobrze znacie polskie gwiazdy disco polo. Czy uda się Wam rozpoznać je wszystkie? Sprawdźcie się!

Piosenkarze i piosenkarki disco polo tworzą piosenki, które osiągają w sieci wielomilionowe wyświetlenia. Koncertują w całej Polsce, a także pojawiają się w licznych teledyskach i programach telewizyjnych. Wydawać by się mogło, że doskonale znamy twarze polskich piosenkarek i piosenkarzy disco polo i z łatwością dopasujemy je do imion i nazwisk lub pseudonimów. Czy tak jest w rzeczywistości? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić, czy możecie nazywać się prawdziwymi fanami disco polo, którzy mają wszystkie gwiazdy w małym paluszku.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? QUIZ

W naszym quizie znajdziecie zdjęcia 10 popularnych gwiazd disco polo. Znalazły się wśród nich i panie i panowie. Czy rozpoznacie je wszystkie? Sprawdźcie się poniżej! Komplet punktów uda się zdobyć tylko najlepszym i największym fanom polskiej muzyki tanecznej.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk
Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski
Listen on Spreaker.