Kamil Kossakowski DiscoBoys

i

Autor: screen z Instagram/@kamil_kossakowski

disco polo

DiscoBoys wydali szokujące oświadczenie. Co dalej z zespołem?

2023-10-30 16:42

Ostatnie dni dla fanów zespołu DiscoBoys nie należały do najspokojniejszych. Wielbiciele twórczości Kamila Kossakowskiego musieli zmierzyć się z informacją o odejściu 2 członków formacji. W dodatku w głowach rodziło się pytanie - czy to oznacza, że DiscoBoys się rozpada? Znamy już oficjalną odpowiedź.

Co dalej z DiscoBoys?

W świecie disco polo nastąpiło ostatnio ogromne poruszenie. To za sprawą wiadomości, które napłynęły do nas o zespole DiscoBoys. O swoim odejściu z formacji poinformowało dwóch jej ważnych członków. Najpierw informację o zakończeniu przygody z zespołem przekazał perkusista Maciek. We wpisie na Instagramie podziękował za wsparcie i zagrane koncerty. Potem przyszła druga zaskakująca informacja. O końcu współpracy napisał DJ Przemek Głowacki. Ten z DiscoBoys rozstał się po blisko pięciu latach! Fani grupy, która ma na swoim koncie takie hity, jak "Zarąbista blondi" czy "Wakacje" zaczęli zastanawiać się, co to oznacza dla przyszłości zespołu. Pojawiły się nawet komentarze, że za taki obrót spraw odpowiedzialność ponosi lider - Kamil Kossakowski. Grupa długo nie wydawała żadnego oficjalnego komunikatu. Teraz się to jednak zmieniło.

KAMIL KOSSAKOWSKI | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

DiscoBoys wydali oświadczenie

Początkowo po wiadomości o odejściu chłopaków z zespołu, trudno było szukać informacji o tym, co dalej z DiscoBoys. Formacja nie przekazała swoim fanom żadnych szczegółów, a w bio na Instagramie nadal widnieli byli już członkowie grupy. Dlatego w głowach wielu fanów pojawiło się pytanie - czy takie nagłe odejścia nie oznaczają przypadkiem, że zespół się rozpadnie? Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Na profilu DiscoBoys pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Coś się kończy a coś zaczyna 🥺❤️ końcówka roku a u nas w zespole zmiany 🤭 chcieliśmy podziękować dla Przemka oraz Maćka za zagranie pod szyldem DISCOBOYS setki koncertów ❤️ za wszytkie spotkania i za energię ❤️ życzymy dla chłopaków samych sukcesów i dążenia do realizacji marzeń ⭐️ Zespół oczywiście się NIE KOŃCZY 🤷🏻‍♂️ już od przyszłego tygodnia poznacie nowy skład oraz nowe instrumenty jakie dla was przygotowaliśmy ❤️ w tym roku jeszcze kilka premier od nas więc praca pełną parą 🤩kalendarz na ten rok jest pełny więc spotkamy się jeszcze w kilkudziesięciu miejscach w nowym składzie ❤️ trzymajcie kciuki ✊

- czytamy we wpisie zamieszczonym na Facebooku DiscoBoys.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za dalsze losy zespołu. Tym bardziej, że ten już niebawem ma zaskoczyć nas kolejnymi nowościami, co jakiś czas temu zapowiedział w rozmowie z VOX FM sam Kamil Kossakowski.