Dlaczego Skolim nosi koszulki Juventusu Turyn? Nie chodzi tylko o drużynę

i

Autor: Screenshot Instagram/ skolim__ Dlaczego Skolim nosi koszulki Juventusu Turyn? Nie chodzi tylko o drużynę

Gwiazdy disco polo

Zagadka dotycząca Skolima rozwiązana! O co chodzi z koszulkami króla latino?

2023-06-30 21:48

Zastanawialiście się kiedyś, czemu Konrad Skolim Skolimowski tak często pokazuje się w koszulkach Juventusu Turyn? Wiemy, że wielu fanów wokalisty zadawało sobie to pytanie. Teraz wreszcie otrzymaliśmy odpowiedź.

Skolim to aktualnie jeden z najbardziej wziętych disco polowców w naszym kraju. Konrad Skolimowski wszedł na polską scenę muzyczną jak burza i zalicza sukces za sukcesem. Talent wokalny to jednak nie wszystko. Muzyk, poza świetnym głosem i wyczuciem rytmu, ma też serce ze złota. I w tym właśnie tkwi klucz do odpowiedzi na pytanie o rzeczone koszulki.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna pokazała zdjęcie z babcią. “Ale jesteś podobna”

Dlaczego Skolim nosi koszulki Juventusu Turyn? Nie chodzi tylko o drużynę

Na instagramowym profilu Skolima pojawił się ostatnio post wyjaśniający całą sprawę. Okazało się, że bliski przyjaciel wokalisty jest szefem Akademii Juventus W Polsce. Co więcej, angażuje się on w różne zbiórki i działa charytatywnie na rzecz chorych i potrzebujących, szczególnie dzieci. Paradowanie w koszulkach Juventusu jest zatem wyrazem szacunku wobec postawy reprezentowanej przez samą drużynę i jego przyjaciela.

Dużo osób zastanawia się, dlaczego tak często chodzę w koszulkach @juventus ❤️ Odpowiedź jest prosta mój ziom @kamilboss2714 jest szefem Akademii Juventus W Polsce. Ten człowiek dba o najlepszych młodych piłkarzy w Polsce a także pomaga domom dziecka, organizuje zbiórki oraz wspiera i pomaga wrócić do zdrowia najbardziej chorym dzieciom. Nie jedno istnienie ludzkie już uratował #szacun – napisał Skolim na Instagramie.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX test wiedza ogólna