ROZTAŃCZONY NARODOWY

Doda i Smolasty zaśpiewali na Narodowym! "Nim zajdzie słońce" pierwszy raz razem na żywo

2023-10-01 10:38

Doda i Smolasty wystąpili razem na Roztańczonym PGE Narodowym. Dla publiczności zgromadzonej na stadionie to był wyjątkowy moment, bo nigdzie wcześniej nie mogliśmy usłyszeć utworu "Nim zajdzie słońce" w ich wspólnym wykonaniu na żywo! Jak wyglądał koncert przed wielotysięczną widownią?

"Nim zajdzie słońce" to jedna z najpopularniejszych polskich piosenek w ostatnim czasie. W zaledwie miesiąc utwór Smolastego i Dody wygenerował ponad 33 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Tym samym wylądował na pierwszym miejscu w kategorii najchętniej oglądanych teledysków na platformie. To jednak nie koniec sukcesów, bo "Nim zajdzie słońce" jest hitem nie tylko w Polsce! Klip był wysoko notowany również w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W momencie, kiedy ogłoszono wspólny występ tego niespodziewanego duetu na "Roztańczonym PGE Narodowym", to wszyscy fani z niecierpliwością wyczekiwali premierowego wykonania piosenki na żywo. I chociaż chwilę przed wydarzeniem wspólny koncert stanął pod znakiem zapytania, to ostatecznie się udało!

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!

Doda i Smolasty zagrali na Narodowym. "Nim zajdzie słońce" pierwszy raz na żywo!

Roztańczony PGE Narodowy odbył się w sobotę 30 września 2023 roku. Na scenie mogliśmy usłyszeć nie tylko gwiazdy disco, ale również m.in. Dominika Dudka, Viki Gabor, Cleo, Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Majkę Jeżowską oraz oczywiście Dodę i Smolastego. Artysta zaraz po godzinie 22 pojawił się na scenie, gdzie zaprezentował mix swoich największych hitów. Podczas występu nareszcie nastał ten moment, na który wszyscy najbardziej wyczekiwali. Scena zrobiła się niebieska, na telebimie pojawiło się słońce, a gdy Smolasty krzyknął "wszystkie ręce w górę", to z głośników po chwili wybrzmiał początek utworu "Nim zajdzie słońce". Publiczność momentalnie oszalała! Chociaż jeszcze bardziej dała o sobie znać na refrenie po wykonaniu pierwszej zwrotki, bo właśnie wtedy na scenie pojawiła się Doda. Piosenka została wykonana przez nią i Smolastego pierwszy raz na żywo. Mówi się, że na stadionie mogło być wtedy nawet 60 tysięcy osób! Poniżej udostępniamy fragment, na którym możecie zobaczyć jak to wyglądało.

Listen on Spreaker. Źródło: Doda i Smolasty zaśpiewali na Narodowym! "Nim zajdzie słońce" pierwszy raz razem na żywo