telewizja

Dominik Abus z Gogglebox. Przed telewizorem jest z jedną partnerką od lat. Teraz wydał mocne oświadczenie

2024-06-24 22:34

Dominik Abus to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu Gogglebox. Przed telewizorem. Nie wszyscy widzowie jednak wiedzą, że prywatnie jest szczęśliwie zakochany i ma piękną partnerkę. Ostatnio postanowił zdecydowanie zabrać głos na jej temat. Padło jasne oświadczenie.

Gogglebox. Przed telewizorem: Dominik Abus jest szalenie zakochany

Choć bohaterowie programu Gogglebox. Przed telewizorem już od blisko 10 lat siedzą i zajmują się oglądaniem telewizji, to i tak widzowie ich kochają. Doceniają bowiem bohaterów TTV za celne riposty do oglądanych produkcji, a także za niezłe poczucie humoru. Tego twarzom Gogglebox. Przed telewizorem nie można odmówić. Zresztą najlepiej świadczy o tym fakt, iż wiele osób przewija się w formacie od samego początku aż do dziś. Postacią, którą od dawna możemy oglądać w Gogglebox. Przed telewizorem jest m.in. Dominik Abus. Ten komentuje programy telewizyjne w towarzystwie swojego dobrego kolegi, którym jest Krzysztof Radzikowski. Obaj panowie od lat są szczęśliwie zakochani. Ostatnio Dominik AbusGogglebox. Przed telewizorem postanowił zabrać głos ws. swojej partnerki.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gogglebox. Przed telewizorem: Dominik Abus o swojej partnerce

Dominik AbusKrzysztof Radzikowski to niesamowity duet śmieszków, którzy rozbawiają widzów Gogglebox. Przed telewizorem do łez. I trudno się dziwić. Panowie mają niezłe poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, co widzowie uwielbiają. Nie wszyscy wiedzą jednak, że obaj mają też piękne partnerki. Dominik Abus na temat swojej wydał ostatnio mocne oświadczenie. W filmie, który pojawił się na jego Instagramie, możemy usłyszeć, że Iga jest jego prawdziwym skarbem. Dodał, że jest ona, jak całe bogactwo tego świata i, że jest najbogatszym człowiekiem na świecie, bo ma Igę. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo rozczulające słowa. Tym bardziej, że nie każdy spodziewałby się pewnie, że z Dominika z Gogglebox. Przed telewizorem taki romantyk! Zakochanym życzymy dużo miłości.

Listen on Spreaker.