Dorota z zespołu MiG zaszalała z fryzurą! To najmodniejszy trend wśród gwiazd

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE /

Dorota z zespołu MiG zaszalała z fryzurą! To najmodniejszy trend wśród gwiazd

2021-04-22 11:43

Dorota Pstrągowska zmieniła się nie do poznania. Saksofonistka zespołu MiG postawiła na wiosenną metamorfozę. Zdjęcie które pokazała w mediach społecznościowych wprawiło fanów w osłupienie. Internauci o mało jej nie poznali!

Dorota Pstrągowska przez wielu nazywana jest najlepszą saksofonistką w świecie disco polo i najładniejszą częścią rodzimego zespołu MiG. Fani doceniają jej talent ale uwielbiają także uśmiech oraz urodę. Dorota chętnie dzieli się ważnymi momentami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy zarówno zdjęcia z koncertów, jak i rodzinne. Internauci zachwycają się synkiem saksofonistki - Adasiem, a teraz także wiosenna metamorfozą Doroty. Wokalistka postawiła na zmianę fryzury - długie blond włosy są jeszcze jaśniejsze, a czoło zakrywa grzywka.

- Pięknie wyglądasz, Pozdrawiam

- Ładna to i wszystko pasuje ?

- Nie do poznania ? pięknie ❤️?

Mimo, że grzywka, to jeden z najmodniejszych modowych trendów 2021 roku, to taka fryzura nie każdemu pasuje. Jednak, jak widać na zdjęciu poniżej Doroty Pstrągowskiej to nie dotyczy. 

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:
Szalała na drodze w nowym BMW. Niebezpieczną "zabawę" przerwali policjanci z grupy SPEED