Jay i Eliza z Hotelu Paradise 6 wylądowali w szpitalu

i

Autor: Screenshot Instagram/ eliza.milewska Jay i Eliza z Hotelu Paradise 6 wylądowali w szpitalu

Hotel Paradise

Dramat uczestników Hotelu Paradise. Trafili do szpitala „po 4 godzinach płakania z bólu”

2023-04-21 1:10

Jay i Eliza to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par, które poznały się w Hotelu Paradise. Ostatnio zakochani wybrali się we wspólną podróż, której przebieg był dość… dramatyczny.

Jay i Eliza wzięli udział w 6. edycji Hotelu Paradise i jeszcze w programie przypadli sobie do gustu i „sparowali się”. Po odpadnięciu z programu ich miłość rozkwitła. Zdecydowali się zamieszkać razem, a ostatnio wyruszyli nawet na podbój Afryki, gdzie czekała na nich masa przygód i… dramaty zdrowotne. Wszystko zaczęło się od złego samopoczucia Jaya.

CZYTAJ TAKŻE: Były uczestnik Hotelu Paradise krytykuje edycję All Stars. „Obawiam się, że lipa”

Jay i Eliza z Hotelu Paradise 6 wylądowali w szpitalu

Gdy pod licznych relacjach i fotkach, w mediach społecznościowych Jaya i Elizy zapadła głucha cisza, fani celebrytów zaczęli się martwić. Jak się później okazało – było o co. Zakochani mierzyli się bowiem z tak poważnymi problemami zdrowotnymi, że trafili w ciężkim stanie do szpitala.

Jak całą sytuację opisała Eliza, zaczęło się od coraz gorszego samopoczucia Jaya. Pojawiły się wymioty, dreszcze, gorączka, biegunka i ból. Całą noc nie spał, nie mógł się ruszać z bólu – relacjonowała. Potem było jeszcze gorzej, a na domiar złego kobieta zaraziła się od partnera i oboje wylądowali w szpitalu z – jak się okazało – czerwonką.

Nie pojechaliśmy do apteki, tylko do szpitala po 4 godzinach płakania z bólu. Musiałam się zarazić od Jay'a. Tak mnie zmiotło, że nie mogłam wstawać z łóżka nawet. On to samo. Dziękuję za wszystkie wiadomości od Was. Jesteście dla nas najlepszym wsparciem. Choroba, którą mamy, to czerwonka. Dobrze, że pojechaliśmy do szpitala, bo nieleczona może być śmiertelna – napisała Eliza na Instagramie.

Para na szczęście doszła już do siebie, a ich zdrowiu nic na ten moment nie zagraża.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska