Elwira – „Dobrze nam (Chcę)” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy usłyszymy debiutancki, solowy kawałek Elwiry Mejk?

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Elwira – „Dobrze nam (Chcę)” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy usłyszymy debiutancki, solowy kawałek Elwiry Mejk?

Elwira – „Dobrze nam (Chcę)” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy usłyszymy solowy kawałek Elwiry Mejk?

2022-04-23 12:03

Elwira to nowy projekt muzyczny Elwiry Mejk. Wokalistka popularnego zespołu disco polo – Mejk postanowiła występować także solo. Jej debiutancki singiel pod tytułem „Dobrze nam (Chcę)” lada dzień trafi do sieci. Wcześniej będzie można go posłuchać tylko w VOX FM! Co wiemy o tym kawałku?

„Dobrze nam (Chcę)” to debiutancki singiel Elwiry Mejk. Wokalistka disco polo postanowiła ruszyć z drugim muzycznym projektem. Jako Elwira stawia na bardziej klubowe klimaty niż te, które fani kojarzą z uwielbianym zespołem i piosenkami takimi, jak m.in. : „Tańczę z nim do rana", „Bo to miłość" czy „Tak nie musiało być". Elwira zplanowała premierę swojego solowego kawałka na wtorek, 26 kwietnia. Zapowiedź teledysku już trafiła do sieci i wywołała poruszenie fanów.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Topky i „Dzban” żegnają się z listą. Kto zwyciężył 403 notowanie?

- Cudowne brzmienie czekam na całość.

- ️To będzie bardzo dobra muzyka alternatywna - komentują internauci.

Zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Elwira – „Dobrze nam (Chcę)” przedpremierowo tylko w VOX FM, w niedzielę, 24 kwietnia, w programie „Jest Weekend” około godziny 14.

8. urodziny Radia VOX FM

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...