Elwira Mejk na małym ekranie. Wokalistka disco polo pojawi się w popularnym serialu. Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Elwira Mejk na małym ekranie. Wokalistka disco polo pojawi się w popularnym serialu. Kiedy?

Elwira Mejk na małym ekranie. Wokalistka disco polo pojawi się w popularnym serialu. Kiedy?

2021-11-25 10:50

Ta kobieta to rakieta. Elwira Mejk nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka disco polo pokazała już, że potrafi zrobić remont domu oraz zmotywować fanów do wstania z kanapy i wspólnych ćwiczeń aerobiku. Tym razem Elwira pokaże swoje zdolności aktorskie. W jakim serialu ją zobaczymy?

„Tańczę z nim do rana” to hit zespołu Mejk, bez którego nie ma porządnej imprezy z muzyką taneczną. To kawałek, który na weselach przyciąga tłumy na parkiet, a na koncertach razem z wokalistką śpiewają wszyscy zgromadzeni pod sceną. Spora w tym zasługa charyzmatycznej liderki zespołu Mejk – Elwiry. Piosenkarka należy do tych, które nie lubią się nudzić i kiedy nie koncertuje, nie nagrywa – podróżuje, remontuje mieszkanie, prowadzi lekcje aerobiku online, a wszystkim dzieli się z fanami na Instagramie. Teraz Elwira Mejk pochwaliła się nowym doświadczeniem. Wokalistka zagrała epizod w popularnym serialu Polo TV pod tytułem „Wesele z piekła rodem”.

ZOBACZ TEŻ: Radek Liszewski i zespół Weekend w Pierwsza Zmiana Show. Co w programie i kiedy oglądać? [WIDEO]

Jakiś czas temu byliśmy na planie serialu. To mój pierwszy, serialowy raz. Uczyłam się roli, a potem odegrałam scenkę. Jak to jest być aktorem? Wcale niełatwo. Wiele dubli, dużo czasu na planie. Podziwiam aktorów - napisała Elwira Mejk na Instagramie.

Jak poradziła sobie Elwira Mejk w nowej roli? Przekonamy się w grudniu. Odcinek serialu „Wesele z piekła rodem” w Polo TV 11 grudnia o godzinie 20:00.

Marcin_Miller_MILOSC_w_ZAKOPANEM

Quiz. Totalnie trudny, czy banalnie prosty quiz? Zdecyduj: prawda, czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Polska graniczy z 6 państwami.