Etna nagrywa nowy kawałek! Jednak nie mamy dobrej wiadomości dla fanów

i

Autor: facebook.com/EtnaDISCOPOLO

Etna nagrywa nowy kawałek! Jednak nie mamy dobrej wiadomości dla fanów

2021-11-19 11:52

Uwielbiana wokalistka disco polo pokazała zdjęcie ze studia nagrań. Etna przyznała, że nagrywa nowy kawałek, a piosenka „chodzi świetnie”. Jednak to tyko połowicznie dobra wiadomość. Dlaczego fani będą niepocieszeni?

Etna to pseudonim artystyczny Joanny Kaczanowskiej. Wokalistka disco polo słynie z takich utworów, jak m.in. : „Drań”, „Królewna” czy „Przytulajka”. Fani uwielbiają jej charyzmę i wyczekują kolejnych kawałków, jak kania dżdżu. Dlatego kiedy wokalistka pokazała na Facebooku zdjęcie ze studia nagrań ich serca mocniej zabiły. Etna przyznała, że nagrywa nowy kawałek, a piosenka „chodzi świetnie". I to jest znakomita wiadomość. Jest jednak i druga, która zmartwi fanów. Etna prawdopodobnie nie wyda żadnego utworu do końca roku. Nowość, o której napisała w mediach społecznościowych będzie miała premierę dopiero w 2022.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi dali czadu. Zobacz nagranie z „Ti Amo” w Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

Defis w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?