Etna przeszła srogą transformacje. Za chwilę będzie młodsza od Ibisza!

i

Autor: AKPA Etna przeszła srogą transformacje. Za chwilę będzie młodsza od Ibisza!

ZOBACZCIE SAMI

Etna przeszła srogą transformacje. Za chwilę będzie młodsza od Ibisza!

2024-04-24 17:42

Etna przed sezonem koncertowym postawiła na zmiany. A być może wiążą się one z nowym etapem w życiu? Artystka pochwaliła się, że skorzystała z usług fryzjera, a fani nie mogą przestać się zachwycać. Doceniają jej nowy look, ale przede wszystkim rozpisują się na temat nastoletniej urody. Jak teraz wygląda Etna? Zdjęcia podrzucamy na naszej stronie!

Spis treści

  1. Etna - jak teraz wygląda?
  2. Etna - piosenki, kariera
  3. Etna kiedyś i dziś - zdjęcia

Jak wygląda Etna teraz? Artystka postawiła na odważną zmianę w swojej fryzurze i to był dobry pomysł, bo ponownie zaskoczyła swoich wiernych fanów. W styczniu pokazaliśmy wam, jak Etna rozebrała się i wywijała w największe mrozy. Wtedy na sam widok fanom zrobiło się cieplej, a teraz nie kryją oni zaskoczenia właśnie metamorfozą jaką przeszła gwiazda. Śmiało i odważnie twierdzą, że wygląda coraz młodziej. Jednocześnie wysyłają w komentarzach prośby o receptę na odmłodnienie. Wokalistka odpowiedziała na jeden z komentarzy pisząc, że nie ma recepty i ona sama została poturbowana przez życie!

Krzysztof Rutkowski: TAK WYGLĄDAŁ 23 lata temu! Niewiarygodne, jak się zmienił!

Etna: Koleżanki zazdroszczą mi męża. Zachęca mnie, żebym wyglądała seksownie w klipach i na scenie!

Etna - jak teraz wygląda?

Transformacja Etny, bo tak sama nazwała swój nowy wygląd została zaakceptowana przez internautów. Gdy tylko opublikowała krótki filmik, który nagrała przed lustrem wylało się mnóstwo pozytywnych opinii. Panowie, ale również panie podziwiają aktualny wygląd Kaczanowskiej wysyłając emotikony serduszek i różyczek. Mnóstwo komentujących stwierdziło, że teraz wygląda dużo młodziej. 

Etna - piosenki, kariera

Etna to wulkan energii na scenie. Tak naprawdę to Joanna Kaczanowska, która od lat rozgrzewa serca fanów swoim pozytywnym nastawieniem i charyzmą. Potrafi rozpalić publiczność do czerwoności. Debiutowała w 2002 roku albumem "Lawa", szybko zdobywając uznanie w branży. Zyskała popularność dzięki hitom takim jak "Rolnik", "Przytulajka", "Bara, bara" czy "O Boże jaki mężczyzna".

Gwiazdy disco-polo, które urodziły się w PRL. Ile o nich wiesz? 11/11 zdobędą najlepsi! Quiz

Poza śpiewaniem, Etna jest również autorką tekstów, kompozytorką, projektantką mody i prezenterką telewizyjną.W latach 2012-2013 prowadziła program w telewizji. W 2017 roku wydała album "Rolnikowa", czerpiąc inspirację ze swojego życia na wsi.

Etna jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. W 2022 roku wokalistka trafiła do szpitala z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Na szczęście szybko wróciła do zdrowia i kontynuuje karierę muzyczną.

Etna kiedyś i dziś - zdjęcia