Etna zapowiada nowy utwór. Pokazała nawet fotkę ze studia

i

Autor: Screenshot Instagram/ etnamusicofficial Etna zapowiada nowy utwór. Pokazała nawet fotkę ze studia

Disco polo

Etna zapowiada nowy utwór. Pokazała nawet fotkę ze studia

2023-08-31 23:18

Nadchodzi nowa disco polowa nowość, tym razem od Etny. Co przygotowała dla nas wokalistka? Dostaliśmy pierwszy (niestety tylko wizualny) przedsmak.

Etna to wokalistka disco polo, która ma za sobą dość intensywny sezon koncertowy. Piosenkarka nie tylko zmaga się z trudami występów i ciężkiej pracy nad nowymi projektami, ale czasem nawet z… fanami. Ostatnio doszło przecież do kuriozalnej sytuacji, która mogła okazać się potencjalnie niebezpieczna. Ale dziś nie o tym… Co nowego przygotowała dla nas Etna?

Etna zapowiada nowy utwór – co o nim wiemy?

W gruncie rzeczy to… nic. No poza tym, że powstanie. Tzn. już powstaje. Gwiazda disco polo wrzuciła bowiem na Instagram fotkę ze studia nagraniowego i w opisie wyjaśniła, że to nie byle jakie zdjęcie, a zajawka kolejnej premiery. Szykuje się coś w stylu “Lata” lub “Mojej jedynej miłości”? Czas pokaże.

Dzieje się 😀 nagrywamy wokal do mego nowego utworu 🎤💪 Po weekendzie intensywnie koncertowym jeszcze wciąż nie wróciłam do domu. To jest jakaś paranoja 🤪 tak lubię 🤩 – napisała Etna na Instagramie.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX: torebkowe skarby