Eurowizja 2021 – Polska. Wystąpi Rafał Brzozowski. Kiedy i gdzie oglądać? Czy można głosować na Polskę?

i

Autor: EBU/Andres Putting /eurovision.tv Eurowizja 2021 – Polska. Wystąpi Rafał Brzozowski. Kiedy i gdzie oglądać? Czy można głosować na Polskę?

Eurowizja 2021 bez Rafała Brzozowskiego? Koronawirus w polskiej reprezentacji

2021-05-17 18:57

Eurowizja 2021 już w tym tygodniu, tymczasem na ceremonii otwarcia konkursu Piosenki Eurowizji zabrakło reprezentanta Polski. Rafał Brzozowski uroczystość spędził w hotelu w Rotterdamie. Reprezentant Polski przebywa na kwarantannie bowiem u jednej z osób z polskiej delegacji wykryto koronawirusa. Co z występem Rafała Brzozowskiego w Eurowizji?

Rafał Brzozowski oglądał ceremonię otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 z pokoju hotelowego w Rotterdamie. Jedynie połączył się z prowadzącymi uroczystość. Wszystko ze względów bezpieczeństwa. W niedzielę jedna z polskiej ekipy miała pozytywny wynik testu na COVID-19. Nie wiadomo jeszcze, czy w związku z tym w najbliższy czwartek, 20 maja zobaczymy na scenie reprezentanta Polski. Pewne jest jednak to, że Rafał Brzozowski weźmie udział w Eurowizji 2021. Jeśli wokalista nie będzie mógł pojawić się  na scenie osobiście, organizatorzy wykorzystają nagranie z jednej z prób lub nagrany wcześniej występ Live-on-tape.

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja 2021.Fani już wybrali zwycięzcę. Jak poradził sobie Rafał Brzozowski?

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021
Sonda
Czy Rafał Brzozowski wygra Eurowizję?