Extazy i Kamil Kossakowski na jednej imprezie. Piosenką „Piąta nad ranem” zdobędą każdą imprezę disco polo?

i

Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Extazy i Kamil Kossakowski na jednej imprezie. Piosenką „Piąta nad ranem” zdobędą każdą imprezę disco polo?

Extazy i Kamil Kossakowski na jednej imprezie. Piosenką „Piąta nad ranem” zdobędą każdą imprezę disco polo?

2022-03-20 15:47

Kolejna nowość w świecie disco polo. Zespół Extazy z Kamilem Chludzińskim na czele zaprosił do współpracy wokalistę Discoboys. Kamil Kossakowski w duecie z Extazy nagrali imprezowy kawałek pod tytułem „Piąta nad ranem”. Reakcja internautów? „Nie mogę przestać słuchać!”

„Piąta nad ranem” to najnowsza piosenka zespołu Extazy, którą grupa nagrała z gościnnym udziałem wokalisty Discoboys. Według fanów, Kamil Kossakowski ze swoim wokalem, idealnie pasuje w tym kawałku do lidera Exatazy – Kamila Chludzińskiego. Utwór miał radiową premierę w VOX FM i zyskał mnóstwo pochlebnych opinii wśród słuchaczy stacji. Teraz kawałek razem z teledyskiem trafił do sieci. Imprezowy klimat teledysku i piosenki sprawia, że niektórzy fani nie mogą przestać słuchać.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk gotowy na sezon weselny. Akcent - „Ślubne prezenty” to hit sezonu?

- Super nutka od razu wpadła w ucho nucę od wczoraj coś czuje że będzie to petarda na kolejne imprezki.

- Genialna piosenka można słuchać bez końca!

- Buja lepiej jak na łajbie... nie mogło być inaczej przecież to EXTAZY.

- Siedzi mi w głowie odkąd usłyszałem w Voxie! Nie mogę przestać słuchać, nogi same chodzą. Petarda - komentują internauci.

Słowa do najnowszej piosenki zespołu Extazy napisali Kamil Chludziński oraz Kamil Kossakowski. Za muzykę odpowiada wokalista zespołu Extazy.

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...