Extazy ma apetyt na hit lata? Znamy tytuł nowej piosenki!

2021-06-07 11:47 AM.
Extazy ma apatyt na hit lata? Znamy tytuł  nowej piosenki!
Autor: Instagram.comzespolextazy_music Extazy ma apatyt na hit lata? Znamy tytuł nowej piosenki!

Zespół Extazy kojarzy się fanom disco polo z takimi utworami, jak m.in.: „Noc taka czarna”, „Chciałem być” czy „Tylko moja dziewczyna”. Jeszcze przed wakacjami do kolekcji piosenek dołączy kolejna. Znamy jej tytuł!

Na nowość od Kamila Chludzińskiego i zespołu Extazy fani musieli czekać od grudnia ubiegłego roku. Pod koniec 2021 zespół wydał singiel pod tytułem „Zauroczenie”. Teledysk ma miliony odsłon w serwisie YouTube. teraz grupa planuje wydanie kolejnego utworu. Piosenka z teledyskiem trafi do sieci jeszcze przed wakacjami. Wygląda na to, że zespól liczy na wakacyjny hit. Jak zapowiada będzie gorącą!

Zdjęcie mówi samo za siebie. Cisza przed wielką premierą. Gwarantuje będzie się działo - czytamy na Insgaramie zespołu Extazy.

Zespół Extazy tylko w nam zdradził tytuł najnowszej produkcji. Wiemy też kiedy możemy spodziewać się premiery kawałka. Piosenka o miłości pod tytułem "Patrz sercem" trafi do fanów w drugiej połowie czerwca i będzie można jej posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM! Kiedy? Tego dowiecie się niebawem na voxfm.pl.

Była królową disco polo. Hity Shazzy znał każdy. W tym Quizie musisz mieć przynajmniej 8/10 punktów

Pytanie 1 z 10
W piosence "Bierz co chcesz" Shazza śpiewa:
Raport z anteny 7.06, godz.10