Extazy „Zauroczenie”. Długo oczekiwany kawałek prezentem dla fanów. Niespodzianka się udała?

2020-12-25 15:34 AM.
Extazy - Zauroczenie (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020
Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Extazy - Zauroczenie (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020

O tej piosence było głośno już kilka miesięcy temu. Kamil Chludziński z zespołu Extazy informował fanów, że pracuje nad nowym utworem. Kawałek pod tytułem „Zauroczeni” właśnie trafił do sieci. Gwiazdkowy prezent spodobał się fanom?

Zespół Extazy kojarzy się fanom disco polo z takimi utworami, jak m.in.: „Noc taka czarna”, „Chciałem być” czy „Tylko moja dziewczyna”. Jeszcze przed końcem roku do kolekcji ulubionych piosenek może dołączyć kolejny, pod tytułem „Zauroczenie”. Romantyczna opowieść trafiła do sieci w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Fani są zachwyceni.

Kolejna świetna produkcja. Brawo Extaz.

Mogę tylko jedno powiedzieć o tej piosence - HIT roku 2020.

Super utwór piosenka szybko wpada w ucho . Teledysk super. Szykuje się hit 2021r. - piszą internauci.

Wokalista - Kamil Chludziński też napisał kilka słów do fanów. "Witam wszystkich miłośników muzyki Disco. Specjalnie w Wasze ręce oddaje moje najnowsze dzieło pt:"ZAUROCZENIE". Mam nadzieje że utwór również stanie się popularny jak poprzednie produkcje. (...) Ps. Miłego oglądania i jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt Życzy cały zespól EXTAZY "- czytamy pod klipem. Jeśli jeszcze nie widzieliście najnowszego teledysku Extazy - "Zauroczona" zobaczcie na voxfm.pl.