Fani zszokowani cenami za wstęp na widownię programu Taniec z gwiazdami! Taniej byłoby pójść na koncert…

i

Autor: AKPA Fani zszokowani cenami za wstęp na widownię programu Taniec z gwiazdami! Taniej byłoby pójść na koncert…

telewizja

Fani zszokowani cenami za wstęp na widownię programu Taniec z gwiazdami! Taniej byłoby pójść na koncert…

2024-02-01 11:29

Już wiosną na antenę Polsatu z kolejną edycją powróci program Taniec z gwiazdami. Nadchodzący sezon zapowiada się naprawdę pokaźnie, ponieważ w składzie uczestników nie brakuje dużych nazwisk. Jeśli jednak chcielibyście zobaczyć je na żywo - trzeba za to słono zapłacić. Fani nie kryją rozczarowania.

Taniec z gwiazdami - bilety na widownię

Wielkimi krokami zbliża się telewizyjna wiosna. Podczas nadchodzącego sezonu na ekrany powróci wiele programów uwielbianych przez widzów, ale pojawią się i nowości. Część formatów czeka natomiast odkurzenie. I właśnie w nowej wersji wróci do nas program Taniec z gwiazdami. W tym doszło do zmiany prowadzących i jurorów. Z programu odeszła Izabela Janachowska, a w składzie oceniających ze starego składu ostała się tylko Iwona Pavlović. Zmiany w formacie nie spodobały się części widzów. Jednak tym, co zdenerwowało ich jeszcze bardziej - jest możliwość wzięcia udziału w samym programie jako publiczność. Produkcja umożliwiła bowiem zakup biletów na widownię Tańca z gwiazdami na żywo. Tym, co jednak odstrasza i zaskakuje jest cena wejściówek. Trzeba za nie słono zapłacić.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Taniec z gwiazdami - cena biletów i uczestnicy

Zazwyczaj w przypadku programów telewizyjnych osoby, które pojawiają się na widowni robią to za darmo lub to produkcja płaci im za udział w nagraniu. Często wynagrodzenie oscyluje w granicy kilkudziesięciu złotych. W przypadku show Taniec z gwiazdami to publiczność musi jednak zapłacić za to, żeby móc zasiąść na widowni! I to niemałą sumę. Bo ponad 200 złotych! To chyba nie zraziło jednak chętnych, ponieważ bilety na pierwsze dwa odcinki są już wyprzedane. Choć w sieci nie brakuje i negatywnych komentarzy. Część osób podkreśla bowiem, że tańsze są już bilety do teatru czy na koncert. Wysokość ceny wejściówek można jednak być może tłumaczyć tegorocznym składem Tańca z gwiazdami. Wśród uczestników pojawią się m.in. Maciej Musiał, Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska czy Maffashion.