telewizja

Felek z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał klatę! Dziewczyny oszalały w komentarzach

2024-05-22 16:24

Tego bohatera stali widzowie programu Gogglebox. Przed telewizorem znają doskonale. Felek to jeden z trzech przyjaciół, którzy regularnie komentują różne produkcje w TTV. Chłopak przez ostatnie lata dorobił się pokaźnego grona fanek. Być może to dla nich pokazał w sieci swoją klatę. W komentarzach zrobiło się gorąco!

Felek z Gogglebox. Przed telewizorem bez koszulki

Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najpopularniejszych programów na antenie TTV. A zarazem jeden z najdłużej nadawanych. Produkcja utrzymuje się bowiem na telewizyjnych ekranach od blisko dekady, a w przypadku programów w tv nie jest to wcale takie oczywiste. Z pewnością spory wkład w sukces tego formatu włożyli jego uczestnicy. W Gogglebox. Przed telewizorem nie brakuje bowiem bohaterów, którzy na ekranach pojawiają się już od wielu lat, a widzowie zdążyli ich bardzo mocno polubić. To m.in. Sylwia BombaMariusz KozakIzabela Zeiske czy trójka przyjaciół - Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński. Ci co odcinek wzbudzają u widzów ogromne emocje. Jednak "Felek" postanowił jeszcze mocniej rozpalić swoje fanki. Wszystko za sprawą fotki, którą wstawił do sieci.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Gogglebox. Przed telewizorem: Felek pokazał klatę

Fanki Gogglebox. Przed telewizorem niejednokrotnie wzdychają przed ekranami do trójki przyjaciół, którą tworzą Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński. Nie wiemy czy Felek chciał pochwalić się formą, czy dogodzić swoim fankom, ale swego czasu w sieci pochwalił się zdjęciem swojej wyrzeźbionej klaty. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco!

Toć jest dobrze 😊i tak bym brała 😋😋😋

Mrrrr😍

O WOW 😲 @_felek_official_ ćwiczy 😍👌 Ciasteczko 😜

- napisały dziewczyny na widok Felka.

Czy faktycznie jest do czego wzdychać? Możecie to ocenić sami. Poniżej znajdziecie galerię, w której wrzuciliśmy zdjęcie Felka z Gogglebox. Przed telewizorem bez koszulki. Są w niej również inne fotki bohatera programu, byście mogli zobaczyć, jak zmieniał się on na przestrzeni lat.