Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

i

Autor: materiały prasowe Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

2021-08-09 11:04

Już 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021. Gospodarzami wydarzenia będą niezawodni: Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper. Tego wieczoru w mrągowskim amfiteatrze usłyszymy największe, weselne hity! Festiwal Weselnych Przebojów 2021- kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata! Gwarantowani - najpopularniejsi artyści i piosenki, które porywają tłumy na weselach! W tym roku prowadzący: Ela Romanowska i Rafał Maserak wcielą się w świadków na ślubie brata Rafała – Łukasza i jego żony Klaudii, którzy decyzję o ślubie podejmą…nie tylko z miłości. Największym impulsem okaże się niespodziewana informacja, że ich rodzina niebawem znacznie się powiększy! Kto wystąpi podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie pod patronatem VOX FM?

ZOBACZ TEŻ: Kosmiczna nowość od Karola Zawrotniaka. Defis - „Ciebie będę mieć” już w sieci

Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już piątkowy wieczór 13 sierpnia. Na imprezie wystąpi Sławomir, który wraz z żoną Kajrą zaśpiewa swoje wielkie hity „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz przebój „Daj mi tę noc”. Zespół Master rozkręci imprezę piosenką „Żono moja” i energicznym hitem „Bałkanica”. Michał Wiśniewski zaśpiewa m.in. „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a zespół Boys oprócz piosenki „Wolność”, wykona przebój „Una paloma blanca”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru zaśpiewają również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.

Weselne hity, które porywają do tańca. Wydaje Ci się, że znasz wszystkie? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

Pytanie 1 z 15
"Daj mi tę noc" zna każdy. Tylko jak nazywał się zespół, który nagrał hit?
Poranne Wyjce